Quickspin Logo
Pakkuja: Quickspin
RTP: 96.19%
Loodud: 30/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 1,318,500 mündid
Kus saad mängida Quickspin slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Golden Glyph videot

Golden Glyph ülevaade

golden glyph slot quickspin

Golden Glyph on Egiptuse teemaline mäng Quickspin nimeliselt slotimängude loojalt, mis kasutab 7×7 positsioone. Vali omale sobiv panuse suurus 20 sendist 100 euroni spinni kohta ja püüa suurvõit kinni Power Wilds, Power-Ups või tasuta spinnidega. Lisaks võib mängu astuda ka kasvav võidukordaja võimalusega tehtud panus tagasi võita ka kuni 13 185-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Golden Glyph” mängul saad ise käia Indiana Jonesi jälgedes ja paljastada Egiptuse hästivarjatud saladused. Vaaraode maa stiilis tehtud mäng mõjub eriti majesteetlikult tänu taustaks sätitud sinisele taevale ja temaatilistele hieroglüüfide, Kleopatra, Tutanhamoni ja Horuse sümbolitele. Viimane neist toob sealjuures tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 250-kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt 15. “W” on wild asendussümbol, mis nagu nimigi ütleb, asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid tavaikoone.

golden glyph slot freespins

Tegemist on “klaster-maksab” tehnoloogiat kasutava mänguga, mis tähendab, et rahakõlinat kuuled mängul siis, kui moodustub klaster vähemalt viiest omavahel ühenduses olevast samast sümbolist.


– BOONUSED

“Golden Glyph” mängu saad peale iga võitu võimaluse võita uuesti ilma ise raha investeerimata. Võiduklastri moodustanud ikoonid haihtuvad ning nende asemele tekivad uued. See jätkub kuni uusi võite enam ei saa.

golden glyph slot screen

Power Wild võib appi tulla nii mängu tavarežiimil kui tasuta spinnidega boonusvoorus. Tegemist on erilise asendussümboliga, mis võib peale võidukombinatsiooni moodustumist tekkida haihtunud sümbolite asemele. Tänu asendusvõimele on nüüd uue võiduklastri moodustamine imelihtne.

Tasuta spinnide voorus keerutad üheksa korda kasiino kulul samal ajal kui Golden Glyph wild liigub iga spinniga ühe korra võrra edasi. Iga kord, kui wild osaleb võiduklastris, kasvab võidukordaja väärtus ühe võrra.


– KOKKUVÕTE

“Golden Glyph” on Egiptuse teemaline mäng, mis pakub rohkelt mitmekesist äktšionit. Püüa saada järjestikkuseid võite ja lõikad kasu unikaalsetest Power Wilds ja Power-Ups lisafunktsioonidest. Tasuta spinnide voorus tulevad mängu kasvava võidukordajaga wildid.

Meeldiks mängida Quickspin slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Quickspin Slotid 94.19% 12. Oct 2021
wild harlequin slot

Wild Harlequin

Quickspin 96.58% 28. May 2021
guardian of athens slot

Guardian of Athens

Quickspin Slotid 95.82% 5. May 2021
sticky bandits 3 most wanted slot

Sticky Bandits 3 – Most Wanted

Näita rohkem