Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 95.78%
Loodud: 28/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €60
  • Võimalik võit: kuni 1,500 mündid
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

Vaata Golden Cryptex videot

Golden Cryptex ülevaade

golden cryptex slot red tiger

Golden Cryptex on krüptograafia teemaline mäng, mille loojaks on Red Tiger ja mis pakub kahtlemata slotikate kujunduse puhul uut lähenemist. Mängu disain, nagu nimigi ütleb, on tehtud just krüptograafiast lähtudes, kuid rullikutel näed lisaks temaatilistele sümbolitele ka hulka klassikalisi kasiinomängudest tuttavaid ikoone. Tegemist on kahtlemata omapärase slotikaga, millel leiad ka mitu boonusvooru. Järgnevalt vaatamegi lähemalt mängu plusse ja miinuseid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Golden Cryptex mänguautomaadil on moderne graafika, mis paneb mängija meeled ja fantaasia tööle. Mängu viis rullikut on paigutatud silindrikujulisele mänguväljale nii, et igal rullikul on kolm positsiooni.

golden cryptex slot screen

Salakoodi lahti muukimiseks peadki moodustama võiduliini samadest sümbolitest, mille hulka kuuluvad näiteks kaardimängust tuttavad sümbolid, õnnelikud seitsmed, kellad, tähekesed ja hobuseraudad. Kuigi mänguväli pole sugugi kõige väiksem(5×3), siis võiduliine on sellel korral kõigest kolm.


– BOONUSED

Golden Cryptex mängul saad võite vähemalt viie järjestikku asetuva sümboli eest. Kui mõtled tasuta spinnide peale, siis selleks vajad vähemalt viite ässa kaardi pildiga ikooni. Tasuta spinnidega boonusvoorus mängid kümme korda kasiino kulul ja kui koodi lahti murrad, saad kolm priikeerutust kauba peale.


– KOKKUVÕTE

Golden Cryptex on hea välimuse ja originaalse teemaga mäng. Sellel on unikaalne ülesehitus, kuid elumuutvaid suurvõite ei tasu siin oodata. Panuse suuruseks saad valida kümnest sendist 60 euroni keerutuse kohta ja hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 1525 kordselt.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 94.68% 1. Dec 2020
jingle bells power reels slot

Jingle Bells Power Reels

Red Tiger Gaming Slotid 94.70% 17. Oct 2020
thors vengeance slot

Thor’s Vengeance

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Näita rohkem