Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.55%
Loodud: 23/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid

Vaata Golden Colts videot

Mängi Golden Colts demo versiooni tasuta

Golden Colts ülevaade

golden colts slot playngo

“Golden Colts” on 5 rulliku ja 40 võiduliiniga mänguautomaat, mille loojaks on Play’n GO-nimeline slotitootja. See mäng viib sind otse Metsiku-Lääne möllu keskmesse, kus püssid pauguvad ja halastust ei tunta. Proovi kohe, sest võite aitavad püüda koguni seitse erinevat boonusfunktsiooni.


– BOONUSED

Selleks, et tulusatest boonustest kasu lõigata, peab boonussümbol käivitama Kuldsed Koldid ja saad juhuslikult ühe seitsmes boonusest, millel keerlev püssitoru pidama jääb.

Wild – wild asendussümbol on Härja pealuu ja see asendab võiduliinides kõiki teisi sümboleid peale Scatterite. Kivisse graveeritud pealuu ongi Scatter, mis käivitab omakorda Golden Colts boonuse.

Ace High Gang – kui võidad tasuta spinnidega mängides Ace High Gang boonuse, saad 2-st kuni 5. rullikul 4×4 Mega sümbolite klastri. Samuti 3 lisaspinni kauba peale.

golden colts slot screen

Wild Bull – see boonus pakub kolme spinni kasiino kulul nii, et spinnide ajal on kuni kaks rullikut täielikult Wildidega kaetud.

Law of the Wild – boonus tähendab, et saad ühe spinni tasuta ja Korravalvuri sümbol võib katta kõik positsioonid 2. ja 4. rullikul. Kui nii läheb, või Korravalur tekitab 3×3 sümbolite klastri, saad ühe respinni.

golden colts slot freespins

Gunslinger – avab rullikute pihta turmtule, mis sinu jaoks tähendab ühte lisaspinni juhuslikult määratava võidukordajaga. Maksimaalselt võid pihta saad kuni 30-kordsele võidukordajale.

Poker Play – boonusvoor algab sellega, et Mänguri sümbol võtab enda alla 2×2 suuruse osa mänguväljast ning jääb selliseks kuni boonusvooru lõpuni. Mänguri sümbol täidab Wildi funktsiooni ja asendab võiduliinide moodustamisel kõiki teisi sümboleid peale Scatterite. Kui välja ilmub veel üks Mänguri klaster, saad korra veel respinnida.

golden colts slot bonus


– KOKKUVÕTE

Kui sulle meeldib Metsiku-Lääne teema ja paukuvad püssid, siis proovi kasu lõigata “Golden Colts“ mängu hulgast tulusatest boonustest. Leidlikult kujundatud mängul on vägevad animatsioonid ja olukorrad muutuvad iga hetkega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

slots.io website
UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Slots.io Kasiino

www.slots.io

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee