Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 97.25%
Loodud: 30/09/2019
  • Mängu tüüp: Live Lauamäng
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni 38,500 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Golden Chip Roulette ülevaade

golden chip roulette yggdrasil

Golden Chip Roulette on Yggdrasil Gaming nimelise kasiinomängude looja ruletilaud, millel võid unikaalse Kuldse Panuse funktsiooniga, tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 500-kordselt!


– YGGDRASIL MÄNGUD

Samal ajal kui Yggdrasil teeb ilma järjest paremaks minevate slotimängudega, lisandub nende valikusse järjest enam ka lauamänge. Ots tehti lahti kolme blackjacki mänguga- Sonya Blackjack, Dr Fortuno Blackjack ja Lucky Blackjack ning sellest ajast peale ei ole jalga gaasilt võetud.


– KUJUNDUS JA MÄNGU ÜLESEHITUS

Golden Chip Roulette on samuti põnev lisandus, mis pakub Euroopa Ruletil põhinevat äktšionit mitme lisaga. Mäng sobib nii algajale kui edasijõudnumale mänguhundile, sest žetoone saad mänguvoorus sisse lükata alates väärtustest 0,10 kuni tuhandeni välja.

golden chip roulette screen

Lisaks unikaalsele “Golden Bet” funktsioonile pakub mäng ruletile omast aegumatut elegantsi ja lounge-stiilis atmosfääri. Otsustatud on kasutada mitte uhkeldavat 3D graafikat vaid mängu kujundus on tehtud klassikaliselt lihtsa disainiga. Taustal sumiseb rahustav jazzmuusika.


– KOKKUVÕTE

“Golden Chip Roulette” on tuntud Yggdrasil Gaming mängulooja esimene ruletilaud, mis pakub põnevat “Golden Bet” lisafunktsiooni. Mäng on tehtud lihtsa klassikalise kujundusega järgides hea ruletilaua tegemise parimaid tavasid. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni viiesaja kordselt!

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem