Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.44%
Loodud: 19/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €250
  • Võimalik võit: kuni 210 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Vaata Golden Beauty videot

Golden Beauty ülevaade

golden beauty slot pragmatic

Pragmatic Play nimelise mängulooja Golden Beauty keskmes on intrigeerivad kuldne ja punane värv, mis annavad kohe aimu, et tegemist on Hiina teemalise mänguga. Graafika on tehtud väga kenalt, aga Hiina kultuuri teema on juba üsna kulunud ja ei paku iseenesest midagi originaalset.

Mänguväli on 5×4 positsioonide ja 75 võiduliiniga, samal ajal kui tehtud panuse väärtuse võid tagasi võita kuni 210 kordselt. Panuse suuruseks saad sättida 25 sendist 250 euroni keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Golden Beauty on klassikaline Hiina teemaline mäng, mis keerleb tavapäraste sümbolite ümber. Kohtud taas templite, lootosetaime, juveelide, rooside ja wild asendussümbolitega. Väiksemaid võite saad kaardimängust tuttavate sümbolite abil.

golden beauty slot screen


– BOONUSED

Golden Beauty slotil võid ligi pääseda erilisele progressiivsele funktsioonile, kuid seda ainult peale kümne järjestikku tehtud keerutust. Kõik mänguvälja positsioonid, millel ilmuvad lootosetaimed, saavad omale raami, mis siis peale kümne spinni tegemist muutuvad kõik wildidega positsioonideks. Nii võib võiduliinide moodustamine muutuda eriti lihtsaks.

Scatter boonussümbol, nagu ikka, on valmis aitama sind tasuta spinnidega boonusvooru, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad kuni 45 tasuta keerutust ja kuni kümme asukohta muutvat wildi.


– KOKKUVÕTE

Golden Beauty ei pruugi olla ehk kujunduse poolest kõige originaalsem, kuid kasulikud lisafunktsioonid teevad selle kuhjaga tasa. Progressiivne boonusvoor ja tasuta spinnid kergitavad võidupotentsiaali ning hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada ka kuni 210 kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem