NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 92.31%
Loodud: 28/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.25 – €50
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Mängi Gold Money Frog demo versiooni tasuta

Gold Money Frog ülevaade

gold money frog slot netent

Gold Money Frog on viie rulliku ja 25 võiduliiniga slotimäng tuntud NetEnt nimeliselt kasiinomängude tootjalt. Tegemist on Aasia teemalise mänguga, millel panuse suuruseks saad valida 25 sendist 50 euroni spinni kohta ja teoreetiliselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 7500 kordselt. Boonusmängu teeb ägedaks võimalus saada 30 tasuta spinni ja võitudele kolmekordse võidukordaja. Samuti on mängus kolm järjest kasvava võidusummaga jackpotti!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Golden Money Frog mänguautomaat pakub igati tüüpilist Aasia stiilis tehtud kujundust selle erinevusega, et mängus on kolm väärtuslikku jackpotti! Meeleolu loob tšill taustamuusika, taustal näed hulka head õnne toovaid lootosetaimi ja rullikutel on lisaks standardsetele A, K, Q ja J sümbolitele ka temaatilised punased laternad, sillad, kuldsed öökullid ja kuldsed rahakonnad. Neist viimaste eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi 20 kordselt, kui rahakonni jääb võiduliinis pidama vähemalt viis.

gold money frog slot screen

Kõige väärtuslikum sümbol on wild, mis asendab võiduliinides mistahes teisi ikoone peale boonussümbol scatteri. Proovi kombineerida wildidega iseseisev võiduliin ja võid olenevalt boonussümbolite arvust tehtud panuse väärtuse tagasi teenida ka kuni 300 kordselt.


– BOONUSED

Tasuta spinnidega boonusvooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme värvilise laterna sümbolit. Olenevalt scatterite arvust, saad tehtud panuse väärtuse tagasi ka kuni 400 kordselt pluss pääsed boonusvooru kuni 30 tasuta mänguvooru ja kuni kolmekordse võidukordajaga.


– KOKKUVÕTE

Golden Money Frog mäng on madala volatiilsusega slotikas, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 7500 kordselt. Nii graafika kui animatsioonid annavad edukalt edasi Aasia kultuuri eripärasid ja hea õnne korral võid peale sattuda ka ühele kolmest jackpotist.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem