Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.52%
Loodud: 26/02/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Gold King ülevaade

gold king slot playngo

Play N Go mängu Gold King peategelane on kuningas Midas, kelle peal oli needus, mis muutis kõik, mida mees katsus, kullaks. Slotimängul ei ole Midasel aga oma võluvõimeid vaja, sest väärtuslikud esemed ümbritsevad teda igast ilmakaarest. Kuningas on hea abimees ka mitmesse boonusmängu pääsemiseks.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Gold King” on viie rullikuga slotimäng, millel on kolm rida ja kakskümmend võiduliini. Rullikuid eraldavad raamid on pandud eriliselt sätendama nii, et valgus liigub mööda neid edasi. Taustaks on panipaika paigutatud suur kullamüntide kuhi. Kolm väärtuslikemat ikooni on kullast kroon, juveelidest vimpel ja kullakangid. Väiksemaid võite saad 10, J, Q, K ja A sümbolite eest.

gold king slot screen

Kuldne ja punane roos on wildiks ja asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid peale scatteri.


– BOONUSED

Tasuta spinnide vooru pääseb mängu peategelase Kuldse Kuninga scatteritega, kui neid jääb rullikutel 1, 3 ja 5 pidama kokku vähemalt kolm. Alustad kümne priikeerutusega, kuid üks, kaks või kolm scatterit boonusvoorus lisavad vastavalt 2, 4 ja 10 tasuta spinni juurde.

Tasuta spinnide voor on veel eriline selle poolest, et kroon, kullakangid ja vimplid suudavad võiduliine moodustada nii, et laienevad kõigile vajalikele positsioonidele.

Super Stack boonusfunktsioon töötab nii, et üks valitud tavasümbolitest paigutub iga spinni ajal mänguvälja 12 positsioonile.

Golden Spin ajal valitakse üks tavasümbol, mis täidab esimese-, kolmanda- ja viienda rulliku kõik väljad.


– KOKKUVÕTE

“Gold King” on majesteetlik mäng, millel on ka teatud vana aja šarm. See pakub suurt võidupotentsiaali tänu sümboli kogumitele, mis sagedalt mänguväljale maanduvad.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem