Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.60%
Loodud: 17/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: ?
  • Panuse suurus: €0.10 – €20
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Gold Fever ülevaade

gold fever slot redtiger

Gold Fever on Red Tiger Gaming nimelise slotimängude tootja mänguautomaat, mis pakub võimalust osa saada vahvast kullakaevamise seiklusest. Lisaks põnevale elamusele võid ka päriselt rohkelt raha kokku lükata.

Mänguväli pakub viite rullikut kahekümne võiduliiniga; nelja lisafunktsiooni käivitamiseks vajad wild asendussümboleid. Slotil võid sattuda ka superwildide ja võidukordajate peale või siis eemaldatakse mänguväljalt kõik vähemväärtuslikud sümbolid.

Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 20 euroni spinni kohta, kuid ära unusta, et tegemist on äärmiselt volatiilse mänguga. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5341,4-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Gold Fever” pinev väljakutse rullub lahti hämaras kaevanduses, kus näed siiski sätendamas ka ihaldusväärseid kullakange. Positsioonidel näed lisaks tavapärastele kaardimängu ikoonidele temaatilisi lampe, kirkasid, labidaid, kiivreid ja kullakogumeid. Habemega kaevur on väärtuslikem makses tehtud panuse väärtuse tagasi viieteist kordselt, kui saad neid võiduliinis viis.

Wild asendussümboleid on “Gold Fever” mängul koguni kolme tüüpi. Lisaks sellele, et need aitavad võiduliinide moodustamist lihtsustada, saad ainult wildidega võiduliini eest tehtud panuse tagasi samuti viieteist kordselt.


– BOONUS

Boonusvoor “Kuldsed Spinnid” käivitub kohe, kui saad mänguväljal samaaegselt vähemalt kolm Kuldse Spinni sümbolit. Olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust saad 8+ tasuta keerutust ning uued välja ilmuvad kuldsed sümbolid võivad seda arvu veel märkimisväärselt kasvatada.


– KOKKUVÕTE

“Gold Fever” pakub elamusrohkeid visuaalefekte ja Ameerika stiilis taustamuusikat. Red Tiger Gaming on pannud kokku huvitava kombinatsiooni, mis tagab, et lõbu jätkub kauemaks.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee