BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.13%
Loodud: 26/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Gold Canyon ülevaade

“Gold Canyon” on Betsoft-nimelise mängulooja stiilselt kujundatud mäng, millel on kerge Metsiku-Lääne maik. Näed nii pahuraid šerife, kavalaid bandiite kui ka teisi temaatilisi sümboleid. Mänguväli on standardne 5×3 ja boonustest on olulisemad wild-asendussümbolid, võidukordajad, scatterid ja tasuta spinnide voor.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Põnevas Metsiku-Lääne stiilis tehtud “Gold Canyon” pakub rullikutel nii šerifite, pättide, aumärkide, dünamiidi, hobuste, kullakangide kui ka “Tagaotsitav” plakati ikoone. Madalama väärtusega on kaardipakist tuttavad pildiga kaardid, mis on maalitud kuldse tindiga kasutades erilist Metsikule-Läänele omast fonti.

gold canyon slot screen


– BOONUSED

“Gold Canyon” mängul on olemas kõik standardsed boonused, mis on tuttavad paljudest teistest mängudest. Ometi on need tehtud pisut omamoodi ja nagu ikka- Metsiku-Lääne stiilis.

Wild-asendussümboliks on tundmatu mehe pilt, kes on eeldatavalt üks paljudest õnneküttidest. Wild asendab kõiki teisi võiduliinidest puuduolevaid sümboleid.

Dünamiidi pildiga scatter aitab käivitada tasuta spinnide vooru. Kui boonusvoorus kohtad Wilde, siis rakendub nendega kombineeritud võitudele automaatselt võidukordaja.


– KOKKUVÕTE

“Gold Canyon” on Metsiku-Lääne stiilis tehtud mäng, millel maid jagavad šerifid ja bandiidid. Boonustest saad nautida Wild-asendussümboleid ja tasuta spinnide vooru. Mäng on üsna lihtne ja kergesti jälgitav.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem