iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.00%
Loodud: 26/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 1,500 mündid

Vaata Gladiators Go Wild videot

Gladiators Go Wild ülevaade

Alusta kohe rännakut antiikaja Rooma, kus omavahel võtsid mõõtu alfaisastest kartmatud gladiaatorid. Neid nimetati ka Colosseumi sõdalasteks ning läbi aegade on nad olnud inspiratsiooniks paljude raamatute, filmide ja ka mängude loomiseks. “Gladiators Go Wild” on üks neist populaarset gladiaatorite temaatikat kasutavatest slottidest, sellel on hea graafika ja kergesti jälgitav mängu kulg.

gladiators go wild slot screen

Mängul on kuus rullikut, kümme võiduliini ja tulusamad boonusfunktsioonid on paigalejäävad wild-asendussümbolid ning boonusvoor respinnidega. Mängu loojaks on iSoftBet-nimeline slotimängude tootja ning panuseid saad teha alates 10 sendist 10€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Antiik-Rooma ei ole küll kõige originaalsem mängu teema, kuid disaini poole pealt on sümbolid lahedad. Kõrgema väärtusega ikoonideks on gladiaatorid, mis näevad päris kurjad välja. Väiksemaid võite maksavad pildiga kaardi sümbolid.


– BOONUSED

“Gladiators Go Wild” ei paku suurt hulka originaalseid boonuseid, kuid nagu mängu nimigi ütleb, on tähelepanu keskpunktis Wild-asendussümbolid.

gladiators go wild slot review

Kõrgema väärtusega gladiaatori sümbolid võivad laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid. Kui see juhtub, siis muutuvad need Wildideks, mis jäävad oma kohale järgneva respinnide vooru ajaks.

Respinnide voor kestab seni kuni moodustub uusi wild-rullikuid ning tänu järjest uutele wildidele võid võita ka mängu peavõidu- jackpoti.


– KOKKUVÕTE

“Gladiators Go Wild” mängul saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita maksimaalselt 400-kordselt, mis tähendab, et tegu on keskmise volatiilsusega mänguga. Maksimaalne võidusumma ei ole küll teab mis suur, kuid vastukaaluks võid üsna kindel olla, et võite saad üsna sageli. Kui eelistad vähem riskida ja sagedasemaid võite, siis ehk on see mäng just sulle sobiv.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Rohkem infot

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee