iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.00%
Loodud: 26/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 1,500 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Gladiators Go Wild videot

Gladiators Go Wild ülevaade

gladiators go wild slot microgaming

Alusta kohe rännakut antiikaja Rooma, kus omavahel võtsid mõõtu alfaisastest kartmatud gladiaatorid. Neid nimetati ka Colosseumi sõdalasteks ning läbi aegade on nad olnud inspiratsiooniks paljude raamatute, filmide ja ka mängude loomiseks. “Gladiators Go Wild” on üks neist populaarset gladiaatorite temaatikat kasutavatest slottidest, sellel on hea graafika ja kergesti jälgitav mängu kulg.

gladiators go wild slot screen

Mängul on kuus rullikut, kümme võiduliini ja tulusamad boonusfunktsioonid on paigalejäävad wild-asendussümbolid ning boonusvoor respinnidega. Mängu loojaks on iSoftBet-nimeline slotimängude tootja ning panuseid saad teha alates 10 sendist 10€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Antiik-Rooma ei ole küll kõige originaalsem mängu teema, kuid disaini poole pealt on sümbolid lahedad. Kõrgema väärtusega ikoonideks on gladiaatorid, mis näevad päris kurjad välja. Väiksemaid võite maksavad pildiga kaardi sümbolid.


– BOONUSED

“Gladiators Go Wild” ei paku suurt hulka originaalseid boonuseid, kuid nagu mängu nimigi ütleb, on tähelepanu keskpunktis Wild-asendussümbolid.

Kõrgema väärtusega gladiaatori sümbolid võivad laieneda sama rulliku kõigile väljadele, millel need pidama jäid. Kui see juhtub, siis muutuvad need Wildideks, mis jäävad oma kohale järgneva respinnide vooru ajaks.

Respinnide voor kestab seni kuni moodustub uusi wild-rullikuid ning tänu järjest uutele wildidele võid võita ka mängu peavõidu- jackpoti.


– KOKKUVÕTE

“Gladiators Go Wild” mängul saad tehtud panuse väärtuse tagasi võita maksimaalselt 400-kordselt, mis tähendab, et tegu on keskmise volatiilsusega mänguga. Maksimaalne võidusumma ei ole küll teab mis suur, kuid vastukaaluks võid üsna kindel olla, et võite saad üsna sageli. Kui eelistad vähem riskida ja sagedasemaid võite, siis ehk on see mäng just sulle sobiv.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem