Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: 96.19%
Loodud: 11/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 4-3-3-3-4
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni ? mündid

Giant Grizzly ülevaade

giant grizzly slot playtech

Giant Grizzly on viie rulliku ja 432 võiduliiniga mäng Playtech nimeliselt mänguloojalt, mis räägib loo ulakatest grislikarudest. Lisaks sellele, et tegu on iga loodussõbra unelmaga, saad võitudele lisa teenida paisuvate wild asendussümbolite ja tasuta spinnidega. Tegemist on volatiilse mänguga, millel saad panuse suuruseks valida alates 10 sendist 500 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Giant Grizzly” näeb välja nagu arvata võikski- tegevus toimub Põhjamaises metsatukas, kus eesmärk on siililegi selge- maha nottida see üks kardetumaid kiskjaid.

giant grizzly slot screen

Rullikutel näed lisaks standardsetele A, K, Q, J ja 10 ikoonidele ka põdra, jänese, kala, seente ja marjade sümboleid. Põder on sealjuures kõige väärtuslikum makstes tehtud panuse tagasi 2,5-, 10- ja 25 kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5.


– BOONUSED

“Giant Grizzly” mängul ei puudu ka kasulik wild asendussümbol ega paisuvad wildid, mis võtavad enda alla nii 1×3, 2×2, 2×3 ja isegi 3×3 positsioonid. Ilmselgelt, mida suurem wildidest moodustunud klaster, seda lihtsam on ka võiduliine moodustada.

Tasuta spinnide vooru pääsed vähemalt kolme käpajälje pildiga scatter sümboli ilmumisel. Olenevalt scatterite arvust saad kuni 15 tasuta spinni nii, et kõik moodustunud võiduliinides osalenud sümbolid haihtuvad ja nende asemele tekivad uued sümbolid võimalusega saada järjestikkuseid võite. See jätkub, kuni uusi võiduliine enam ei moodustu.


– KOKKUVÕTE

“Giant Grizzly” pakub kolme erinevat tüüpi wilde, millest parim on 3×3 positsioone kattev paisuv wild. Kui täidad kogu mänguvälja põdra või wildi sümbolitega, saad tehtud panuse väärtuse tagasi 10 800-kordselt! Üldjoontest mõnusa atmosfääri ja huvitava ülesehitusega slott, millel liiga sagedasi võite ei tasu siiski oodata.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee