iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 95.95%
Loodud: 07/09/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-6-6-6-6
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 388,800 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Ghosts N Gold videot

Ghosts N Gold ülevaade

ghost n cold slot isoftbet

Ghosts ‘N’ Gold on iSoftBeti nimelise mängulooja slotimäng viie rulliku ja 3888 erineva võiduliiniga. Tegemist on kummitusliku mänguga, millel panuseid saad teha alates 30 sendist 30 euroni spinni kohta. Juhuslikud wildid mängu tavarežiimil ja tasuta spinnide voorus teevad asja veelgi huvitavamaks.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Välimuselt on “Ghosts ‘N’ Gold” suurepärane. Taustale on sätitud nõiutud maja ning rullikud on asetatud veel teisegi sama tüüpi maja sisse. Positsioonide arv rullikutel on kuus välja arvatud esimesel rullikul, mis pakub kõigest kolme positsiooni. Sümbolite hulgas näed nii teemante, kaardimasti sümboleid kui ka juveelidega kaunistatud nipsasjakesi.

ghost n cold slot screen

Kõige väärtuslikumad on aga neli kummitust, kellest rohelise eest saad panuse väärtuse tagasi koguni 3,33- kordselt, kui saad neid võiduliinis viis.


– BOONUSED

Mängu wild sümboliks on aardekirst ning see asendab võiduliinides kõiki teisi tavaikoone. Wild Ghosts Spins boonusvoor võib käima minna mistahes spinni ajal, kui Wild Kummitus hõljub üle rullikute lisades mänguväljale kuni kaheksa wildi.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad vähemalt kolme boonussümbolit, et saada kaheksa spinni kasiino kulul. Nelja boonussümboli eest teenid 18 tasuta spinni. Wild Ghosts Spins hakkab nüüd samuti märksa sagedamini esinema.


– KOKKUVÕTE

“Ghosts ‘N’ Gold” on kõheda kummituste teemaga mäng vähemtuntud iSoftBet mänguloojalt. Ägedad tegelased ja kujundus teevad slotist tõelise maiuspala pakkudes samal ajal võimalust tehtud panuse väärtus tagasi võita kuni 12 960-kordselt.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

iSoftBet 96.05% 20. Feb 2020
fishin for gold slot

Fishin for Gold

Näita rohkem