Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.07%
Loodud: 09/01/2019
  • Pakkuja: Red Tiger Gaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.07%
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 35,000 mündid
  • Avaldati: 09.01.2019

Gemtastic ülevaade

gemtastic slot

“Gemtastic” on Red Tiger Gaming mängulooja 5 rulliku ja 30 võiduliiniga mänguautomaat, mille tegemisel on inspiratsiooni ammutatud säravatest kalliskividest. Mängu loomisel on kasutatud kasiinomängude tööstuse kõige uuemat tehnoloogiat ja boonuste hulgast leiad “ahelreaktsioone”, võidukordajaid ja megasümboleid. Alusta aardejahti kohe pärisraha peale panustades või mängu demoversioonis.

gemtastic slot screen


– BOONUSED

Kindlasti oled varemgi proovinud erinevaid vääriskividele pühendatud slotimänge, mille hulgas ehk populaarseim on “Starburst”. “Gemtastic” on aga midagi erinevat ning seda tõestab hästi mängu huvitavat tüüpi boonused.

Mega Gems – “Gemstatic” slotil võid hea õnne korral kohtuda Mega sümbolitega, mis tähendab, et sama kõrgema väärtusega sümbol võib moodustada 2×2 või 3×3 klastri ning nii märgatavalt kasvatada sinu võidušansse.

Laava võidukordaja – käivitub järjestikkuste võitude järel ning rullikutest paremal näed mõõdikut, mis näitab sinu võitudele laienevat võidukordajat. Iga järjestikkuse võidu järel suureneb võidukordaja, mis võib tõusta kuni 15ni.

Magic Glow – iga spinni ajal võib mõni vääriskividest vikerkaarevärviliselt helkida ning kui just see sümbol on osa moodustunud võiduiinist, hakkavad need mänguväljal paljunema ja muutuvad järgmise spinni ajaks Wild-asendussümboliteks.


– KOKKUVÕTE

“Gemstatic” on volatiilne mäng, millel võid hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita 10 000- kordselt. Visuaalselt hea väljanägemisega mäng hiilgab ka suurepäraste animatsioonide ja erinevate boonustega.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Red Tiger Gaming

Rohkem infot

Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

slots.io website
UUS KASIINO!
Registreerida ei ole vaja

Slots.io Kasiino

www.slots.io

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee