Red Tiger Gaming Logo
Pakkuja: Red Tiger Gaming
RTP: 96.07%
Loodud: 09/01/2019
  • Pakkuja: Red Tiger Gaming
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 96.07%
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 35,000 mündid
  • Avaldati: 09.01.2019
Kus saad mängida Red Tiger Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Gemtastic ülevaade

gemtastic slot

“Gemtastic” on Red Tiger Gaming mängulooja 5 rulliku ja 30 võiduliiniga mänguautomaat, mille tegemisel on inspiratsiooni ammutatud säravatest kalliskividest. Mängu loomisel on kasutatud kasiinomängude tööstuse kõige uuemat tehnoloogiat ja boonuste hulgast leiad “ahelreaktsioone”, võidukordajaid ja megasümboleid. Alusta aardejahti kohe pärisraha peale panustades või mängu demoversioonis.

gemtastic slot screen


– BOONUSED

Kindlasti oled varemgi proovinud erinevaid vääriskividele pühendatud slotimänge, mille hulgas ehk populaarseim on “Starburst”. “Gemtastic” on aga midagi erinevat ning seda tõestab hästi mängu huvitavat tüüpi boonused.

Mega Gems – “Gemstatic” slotil võid hea õnne korral kohtuda Mega sümbolitega, mis tähendab, et sama kõrgema väärtusega sümbol võib moodustada 2×2 või 3×3 klastri ning nii märgatavalt kasvatada sinu võidušansse.

Laava võidukordaja – käivitub järjestikkuste võitude järel ning rullikutest paremal näed mõõdikut, mis näitab sinu võitudele laienevat võidukordajat. Iga järjestikkuse võidu järel suureneb võidukordaja, mis võib tõusta kuni 15ni.

Magic Glow – iga spinni ajal võib mõni vääriskividest vikerkaarevärviliselt helkida ning kui just see sümbol on osa moodustunud võiduiinist, hakkavad need mänguväljal paljunema ja muutuvad järgmise spinni ajaks Wild-asendussümboliteks.


– KOKKUVÕTE

“Gemstatic” on volatiilne mäng, millel võid hea õnne korral tehtud panuse väärtuse tagasi võita 10 000- kordselt. Visuaalselt hea väljanägemisega mäng hiilgab ka suurepäraste animatsioonide ja erinevate boonustega.

Meeldiks mängida Red Tiger Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Red Tiger Gaming Slotid 95.66% 15. Sep 2020
NEW lord of the wilds slot

Lord of The Wilds

Red Tiger Gaming NetEnt 96.00% 23. Jul 2020
gonzos quest megaways slot red tiger

Gonzo’s Quest Megaways

Red Tiger Gaming 93.78% 15. May 2020
reel keeper slot

Reel Keeper

Red Tiger Gaming 92.70% 10. Apr 2020
atlantis slot

Atlantis

Näita rohkem