BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 96.46%
Loodud:
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 9×9
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 2,166,700 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

Vaata Gemmed videot

Gemmed ülevaade

gemmed slot betsoft

Gemmed on Betsoft nimelise mängulooja innovatiivselt tehtud slotikas, millel on unikaalne mängu ülesehitus. Mänguväli pakub 9×9 positsioone ja kasutab uudset MaxPays tehnoloogiat. Mida see tähendab on, et mänguväljal on kolm tasandit ja võiduliinide arv 40 503.

Panuse suuruseks saad valida alates 10 sendist 10 euroni spinni kohta ja hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 21 667-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Gemmed” on mäng, mis räägib loo lootusrikastest kaevuritest, kuid tegevus toimub nõiutud metsas, mis ähvardab nende kuulsusrikkale teekonnale pidurit tõmmata. Mängu peategelane on Lukus Gembreaker ja sümboliteks rullikutel hulgaliselt erinevaid juveele.

gemmed slot screen

Betsoftile omaselt on tegu nauditavalt tehtud disainiga, mis ei paku midagi originaalset, kuid mõjub siiski põnevusttekitavalt. Boonussümboliteks on vikerkaarevärvides Wild, ja juveelidega kaunistatud scatter.


– BOONUSED

Eelnimetatud MAXPAYS tehnoloogia on ehk kõige tähelepanuväärsem, sest see pakub mänguvälju 9×9 positsioonidega nii, et rullikutel võivad maanduda erineva suurusega sümbolid. Tänu sellele on ka võiduliinide arv keskmisest suurem.

Tasuta spinnide vooru pääsemiseks vajad korraga vähemalt viite scatterit, mis tagab sulle 15 tasuta spinni. Rohkem kui 10 scatterit eest saad 50 tasuta mänguvooru. Viis või enam scatterit boonusvoorus tähendab, et saad boonusvooru algusest peale proovida.

Wildid asendavad nagu ikka võiduliinides kõiki teisi tavasümboleid ja esinevad kõigil rullikutel peale esimese.


– KOKKUVÕTE

“Gemmed” on Betsoft nimelise mängulooja slotikas, mis pakub huvitavat mängu ülesehitust ja uudset MAXPAYS võitude maksmise tehnoloogiat. Lisaks ideaalilähedasele graafikale, mis teeb mänguelamuse nauditavaks saad võimaluse jahtida ka elumuutvat jackpotiauhinda!

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem