Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.20%
Loodud: 08/04/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 7×7
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 7,500 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Gemix 2 videot

Mängi Gemix 2 demo versiooni tasuta

Gemix 2 ülevaade

gemix 2 slot playngo

Gemix 2 on Play N Go nimelise mängutooja uus slotikas, mis järgneb samanimelisele 7 aastat tagasi välja tulnud originaalile. Üllatuslikult kombel on mänguvälja ülesehitus väga sarnane pakkudes 7×7 positsioone nii, et võidukombinatsioonid moodustuvad omavahel ühenduses olevatest sümbolitest.

Põnevaks läheb Super Charge boonusega, mis kergitab wild võidukordaja väärtuse ka kuni 20 peale. Atmosfääri loovad neli erinevat virtuaalmaailma igaüks oma kentsakate tegelaskujudega. Võidukordaja abiga võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 7500-kordselt.

gemix 2 slot screen


Taust

Gemix seeria mängude esimene slott oli omal ajal tõeline hitt ning on tänaseks saanud lausa klassikuks. Gemix 2 nimelisel järjel on ikooniline taustamuusika läbi teinud uuenduskuuri.

Peategelase rollis on šiki välimusega rüütel, kes sobitub hästi oma pilvedesse kõrguvasse kindlusesse. Tegemist on volatiilse mänguga, mille eesmärgiks võiks olla võidukordaja järk-järguline kasvatamine.

gemix 2 slot screen bonus


Boonused

Boonusfunktsioonidest kasu lõikamiseks püüa täita rullikutest paremale paigutatud Crystal Charge mõõdik. Selleks tuleb koguda ühe langevate sümbolite jada ajal vähemalt 25 võiduikooni.

Võiduliine moodustanud sümbolid eemaldatakse mänguväljalt, et teha ruumi uutele. Kui mõõdik saab täis, käivitub üks järgnevatest boonustest:
Nova Blast – paneb ühe sümboli plahvatama ja hävitab järjestikkused sümbolid
Crystal Warp – muudab ühe juhusliku sümboli teiseks sümboliks
Light Beam – valgusvihk muudab osad sümbolid teisteks ikoonideks
Chain Lightning – ühendab kaks nurgasümbolit piksenoole abil ning nende vahele jäävad sümbolid muutuvad kõik samadeks

gemix 2 slot screen big win

Kui suudad ühe sümbolite saju jooksul saada 50 võiduikooni, käivitub Super Charge. See vabastab kõik neli võidukordajat ning kahekordse wild võidukordaja.


Kokkuvõte

Gemix 2 ei ole päris tavaline mäng, sest olustik vaheldub tänu neljale erinevale “maailmale”. Nende jaoks, kes Gemix originaal sloti pole kunagi mänginud, võib olukorraga kohanemine pisut aega võtta. Eesmärk on käivitada Super Charger funktsioon võimalikult palju arv kordi, et saada kuni kahekümne kordne võidukordaja. Võrreldes originaaliga on sümbolite väärtused kahanenud seega sõltumine võidukordajatest suureneb veelgi.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem