Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.20%
Loodud: 19/02/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid

Gem Rocks ülevaade

gem rocks slot yggdrasil

Yggdrasil Gaming nimeline mängulooja tutvustab “Gem Rocks” slotikat, millel käib usin kaevandamine väärtuslike metallide leidmiseks. Tegemist on pisut kummalise, aga tegelikult slotimängude puhul üsna levinud teemaga.

“Gem Rocks” on 6×4 mänguväljaga slott, mis pakub võite kasutades koguni 4096 võiduliini. Võite saad iga kord, kui identsed sümbolid jäävad pidama järjestikkustel rullikutel vasakult paremale. Kujunduse koha pealt on rullikud ümbritsetud laheda kivist raamiga ja neist vasakul asub mõõdik, mille täitumisel hakkavad rullikutele langema eriti suured Monster Rocks- sümbolid.

gem rocks slot screen

Teised sümbolid rullikutel on erivärvilised ja erikujulised kiviplokid – täheke, poolkuu, ring, sinine kolmnurk, hall kolmnurk, ruut, teemant ja oranž rist. “Gem Rocks” mängul ei ole sümbolite hulgas wilde ega muid boonussümboleid.


– BOONUSED

Dropdown võidud on Yggdrasili versioon ‘kosena langevate sümbolite’ tehnoloogiast, mida kasutavad tihti ka paljud teised kasiinomängude loojad. Täpsemalt seletades- kõik sümbolid, mis on osalised võidukombinatsioonis, plahvatavad ja need asendatakse ülalt langevate uute sümbolitega. Nii võib järjest moodustuda uusi võiduliine, kuni uusi võidukombinatsioone enam ei teki.

Iga kord, kui langevate sümbolitega moodustub uusi võiduliine, täitub järk-järgult ka rullikutest vasakul asuv mõõdik. Kui see täitub, hakkavad tavasümbolite asemel alla sadama hoopis suuremad samadest sümbolitest koosnevad sümbolite klastrid (Monster Rocks):
– Peale kahte võitu – 2×2 klaster
– Peale viite võitu – 3×3 klaster
– Peale üheksat võitu – 4×4 klaster


– KOKKUVÕTE

“Gem Rocks” on hea väljanägemisega mäng, millel on mugav aega viita. Võiduliini moodustumise järgselt käivituvad langevad sümbolid ja Monster Rocks- klastrid garanteerivad, et igav sul ei hakka.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Yggdrasil Gaming

SOON the one armed bandit slot

The One Armed Bandit

SOON wild robo factory slot

Wild Robo Factory

jackpot raiders slot

Jackpot Raiders

NEW niagara falls slot

Niagara Falls

Näita rohkem

Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid