Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 95.00%
Loodud: 10/12/2014
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €?
  • Võimalik võit: kuni 121,000 mündid

Vaata Game of Thrones videot

Game of Thrones ülevaade

game of thrones slot microgaming

“Game of Thrones” on Microgaming mängulooja järjekordne mäng, kus slotisõbra ette tuuakse tegelased tuntud filmi-või teleseriaalist. Ühelgi teisel mängutootjal ei ole nii palju lepinguid ja lubasid kasutada menukate filmide ja kuulsuste sümboolikat ja tegelaskujusid. Microgamingu puhul on see saamas aga reegliks, et aega ajalt tuuaks mängija ette järgmine slott, mille tegelased on tuttavad just teleekraanilt või kinolinalt.

game of thrones slot screen

“Game of Thrones” on hea näide maailmakuulsast seriaalist, mille tegelastele ja sündmustele saad kaasa elada ka alati lõbusatel mänguautomaadi rullikutel. Kui teleekraanil pead jääma kõrvalvaataja rolli, siis slottidel saad oma lemmiktegelaste elust vahetult osa ning võitude saamisele kaasa aidata. “Game of Thrones” mängust on kaks versiooni- üks 15 ja teine 243 võiduliiniga. Nagu juba öeldud, on mäng loodud maailma ühe populaarseima teleseriaali ainetel ning nii kuuma nime puhul ei ole loomulikult tegemist mitte mingi tavalise mänguga.

Mängu kõige atraktiivsem boonus on tasuta spinnide voor, mis käivitub kolme “Game of Throne” logoga scatter sümboli peale sattudes. Tasuta spinnide voorus saad valida 4 Maja vahel. Igal majal on oma tasuta spinnide funktsioon, mis erineb tasuta spinnide arvu, võidukordaja suuruse kui ka samal rullikul paigutuvate sümbolite arvu poolest.

game of thrones slot review

Järgmine tasuv boonusfunktsioon on scatter boonus, mis käivitub 2 Game of Thrones scatter sümboliga. Nende eest saad oma panuse summa korrutisega võrdse võidusumma. Viimane boonus on “Gamble Trail”, kus saad oma võidud kahekordistada kuni 4 korda.

Kokkuvõttes on Game of Thrones esteetiliselt täiuslik ja rikkaliku värvide kombinatsiooniga, kus tähelepanu on pööratud igale väiksele detailile. Suuri võite ei ole just palju, kuid aeg-ajaIt saab keskmise suurusega võite.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee