Slingshot Studios Logo
Microgaming Logo
Pakkuja: Slingshot Studios + Microgaming
RTP: 94.20%
Loodud: 27/07/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 25,000 mündid

Vaata Game of Thrones PowerStacks videot

Game of Thrones PowerStacks ülevaade

game of thrones powerstacks slot microgaming

Game of Thrones Power Stacks on ambitsioonika nimega online mänguautomaat, mis tõotab korralikku rahasadu. Nagu nimest järeldub, on tegemist populaarse teleseriaali ainetel loodud mänguga, mille teemaks Westerose linna vallutamine ja eesmärgiks Raudse Trooni haaramine.

Game of Thrones Power Stacks pakub keskaegseid elamusi viiel rullikul neljakümne võiduliiniga. Muidugi on kujundus tehtud moodsaks ja lisaks iga keerutuse ajal külgnevad supersümbolid.

game of thrones powerstacks slot screen

Game of Thrones Power Stacks mängu tipphetk saabub tasuta keerutuste ajal, sest kõik võidud duubeldatakse. Mängijad on hästi vastu võtnud ka Link&Win nimelise funktsiooni, mille järjestikkuste võitudega võid panuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt.


Mängu ülesehitus

Game of Thrones Power Stacks on volatiilne mäng, millel panuse suuruseks saad valida 20 sendist 200 euroni mänguvooru kohta. Võite saad järjestikku vähemalt kolme sama sümboli eest ning hea õnne korral võid panuse tagasi võita ka kuni 25,000-kordselt!


Kujundus ja sümbolid

Game of Thrones Power Stacks on Slingshot Studios ja Microgaming nimelise online mängude tootja slotikas, mis Game of Thrones seeria teiseks väljalaskeks ja järjeks 2015. aastal ilmunud originaalile. Graafiliselt teeb see seeria esimesele mängule silmad ette ning ka taustamuusika läheb teemaga suurepäraselt kokku.