Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.42%
Loodud: 06/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Mängi Game of Gladiators demo versiooni tasuta

Game of Gladiators ülevaade

game of gladiators slot playngo

Gladiaatorite lahingu parimaid palu tutvustab Play N’ GO-nimeline slotimängude tootja. Rändad ajas tagasi Antiik-Rooma samamoodi nagu teistel sama teemat kasutavatel mängudel.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Tegemist on küll väga levinud teemaga, kuid gladiaatorite madin paneb alati südame kiiremini põksuma. Play N‘ GO pakub nagu alati tipptasemel graafikat ja eriliselt hästi kujundatud sümboleid. Rullikutel näed teiste hulgas nii gladiaatoreid, tiigrit(wild-sümbol) kui ka väravat (scatter). Vähemväärtuslikud on marmorisse mähitud kaardimängu ikoonid.

Wildid võivad moodustada iseseisva võiduliini, kui saad neid rullikutel viis järjest. Nii teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 25-kordselt. Muudel juhtudel asendavad wildid võiduliinides kõiki teisi madalama väärtusega tavasümboleid.


– PANUSTAMINE JA VÕIDUPOTENTSIAAL

“Game of Gladiators” mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Slott pakub suurt võidupotentsiaali ja on keskmisest volatiilsem. Mängul on viis rullikut ja kakskümmend aktiivset võiduliini, millel võid hea õnne korral kombineerida tehtud panuse väärtusest ka kuni 5000-korda suurema võidu.


– BOONUSED

Primus Mystery on mängu peamine lisafunktsioon, mis võib aktiveeruda mistahes spinniga ning pakkuda viite erinevat tüüpi boonuseid. Fame kingib kohese rahalise auhinna, Spear Attack lisab mänguväljale kuus wildi juurde, Net Attack jätab kõik väärtuslikud gladiaatorite sümbolid oma kohale ja saad teha uue priispinni, Enraged tähendab, et lisandub kaks wildi ja Sword Attack kloonib esimest rullikut kuni neli korda.

game of gladiators slot screen

Kui vähemalt kolm värava pildiga sümbolit jäävad mänguväljal pidama, saad tasuta spinne Enter the Arena- nimelises boonusvoorus. See, kui suurelt võidad, oleneb nüüd ainult sellest, kui palju väärtuslikemaid sümboleid mänguväljal pidama jääb. Kui ilmub veel scattereid, saad võidule ka võidukordaja. Enter the Arena on ka mängu kõige väärtuslikum boonusvoor, millel võidki ihaldatud 500 000€ tasku pista.


– KOKKUVÕTE

“Game of Gladiators” on kaasaegsele mängijale mõeldud slotikas, mis pakub antiikaja-stiilis äktšionit, suuri võite ja unikaalseid boonuseid.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.25% 4. Feb 2021
SOON cat wilde in the eclipse of the sun god slot

Cat Wilde in the Eclipse of the Sun God

Play’n GO Slotid 94.20% 21. Jan 2021
NEW bull in a china shop slot

Bull in a China Shop

miner donkey trouble slot

Miner Donkey Trouble

Play’n GO Slotid 94.20% 17. Dec 2020
coils of cash slot

Coils of Cash

Näita rohkem