Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.42%
Loodud: 06/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 500,000 mündid

Mängi Game of Gladiators demo versiooni tasuta

Game of Gladiators ülevaade

game of gladiators slot playngo

Gladiaatorite lahingu parimaid palu tutvustab Play N’ GO-nimeline slotimängude tootja. Rändad ajas tagasi Antiik-Rooma samamoodi nagu teistel sama teemat kasutavatel mängudel.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Tegemist on küll väga levinud teemaga, kuid gladiaatorite madin paneb alati südame kiiremini põksuma. Play N‘ GO pakub nagu alati tipptasemel graafikat ja eriliselt hästi kujundatud sümboleid. Rullikutel näed teiste hulgas nii gladiaatoreid, tiigrit(wild-sümbol) kui ka väravat (scatter). Vähemväärtuslikud on marmorisse mähitud kaardimängu ikoonid.

Wildid võivad moodustada iseseisva võiduliini, kui saad neid rullikutel viis järjest. Nii teenid tehtud panuse väärtuse tagasi 25-kordselt. Muudel juhtudel asendavad wildid võiduliinides kõiki teisi madalama väärtusega tavasümboleid.


– PANUSTAMINE JA VÕIDUPOTENTSIAAL

“Game of Gladiators” mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 100 euroni spinni kohta. Slott pakub suurt võidupotentsiaali ja on keskmisest volatiilsem. Mängul on viis rullikut ja kakskümmend aktiivset võiduliini, millel võid hea õnne korral kombineerida tehtud panuse väärtusest ka kuni 5000-korda suurema võidu.


– BOONUSED

Primus Mystery on mängu peamine lisafunktsioon, mis võib aktiveeruda mistahes spinniga ning pakkuda viite erinevat tüüpi boonuseid. Fame kingib kohese rahalise auhinna, Spear Attack lisab mänguväljale kuus wildi juurde, Net Attack jätab kõik väärtuslikud gladiaatorite sümbolid oma kohale ja saad teha uue priispinni, Enraged tähendab, et lisandub kaks wildi ja Sword Attack kloonib esimest rullikut kuni neli korda.

Kui vähemalt kolm värava pildiga sümbolit jäävad mänguväljal pidama, saad tasuta spinne Enter the Arena- nimelises boonusvoorus. See, kui suurelt võidad, oleneb nüüd ainult sellest, kui palju väärtuslikemaid sümboleid mänguväljal pidama jääb. Kui ilmub veel scattereid, saad võidule ka võidukordaja. Enter the Arena on ka mängu kõige väärtuslikum boonusvoor, millel võidki ihaldatud 500 000€ tasku pista.


– KOKKUVÕTE

“Game of Gladiators” on kaasaegsele mängijale mõeldud slotikas, mis pakub antiikaja-stiilis äktšionit, suuri võite ja unikaalseid boonuseid.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee