NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.71%
Loodud: 03/12/2015
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.01 – €1
  • Võimalik võit: kuni 80,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Fruit Shop Christmas Edition videot

Mängi Fruit Shop Christmas Edition demo versiooni tasuta

Fruit Shop Christmas Edition ülevaade

fruit shop christmas edition slot netent

Fruit Shop Christmas Edition on viie rulliku ja viieteist võiduliiniga slotimäng Net Entertainment nimeliselt tarkvaratootjalt. Mängu struktuur ja boonused on võetud samanimelise mängu Fruit Shop originaalist ning lisatud juurde vähe pühadekaunistusi. Lihtne graafika, rohked värvid ja rullikute mõlemas ääres paiknevad jõulumees ja jõulupuu loovad võitude jahtimiseks just sobiva meeleolu. Fruit Shop Christmas Edition mängu saad proovida nii demoversioonis kui ka loomulikult pärisraha peale.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Enne, kui mängima hakkad, saad valida just enda jaoks sobiva panustamise strateegia. Mündi väärtuse saad valida kasutades “Coin Value” tekstiga märgitud nupukest, “Level” nupu abil saad valida soovitud müntide arvu mänguliini kohta. “Max Bet” nupp sätib panuse suuruse automaatselt suurima võimaliku väärtuse peale. “Spin” paneb rullikud käima ja “Autoplay” abil saad panna mängu tegema soovitud arvu keerutusi sinu eest.

fruit shop christmas edition slot screen

Wild asendussümboli tunned ära Fruit Shop mängu logo järgi ja nagu nimigi ütleb, asendab see võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid ikoone. Kõigi wildiga võitude eest saad raha tagasi kaks korda rohkem.


– BOONUSED

Fruit Shop Christmas Edition slotil keerutades võid loota ainult ühele boonusvoorule, mis ei tähenda muidugi, et see mängu võidupotentsiaali kuidagi kahandaks. Tasuta spinnide voor võib käima minna päris tihti ja korralikke võite nopid ka sloti tavarežiimil. Proovi saada vähemalt kolm arbuusi, apelsini, sidrunit, ploomi või kirssi võiduliinis ja teenid kuni viis tasuta mänguvooru olenevalt boonusvooru käivitanud sümbolite arvust.


– KOKKUVÕTE

Fruit Shop Christmas Edition mängu teeb huvitavaks mängu ülesehitus ja lahe pühadeteemaline kujundus. Sellel pole eriti kaasahaaravaid boonuseid vaid tegemist on pigem lihtsa mänguga. Panuse suuruseks saad valida 15 sendist 150 euroni spinni kohta.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

NetEnt Slotid 96.00% 1. Dec 2020
aloha christmas slot

Aloha! Christmas

NetEnt Slotid 96.03% 15. Dec 2020
riches of midgard slot

Riches of Midgard: Land and Expand

NetEnt Slotid Megaways 96.09% 24. Nov 2020
divine fortune megaways slot

Divine Fortune Megaways

NetEnt Slotid Megaways 96.04% 12. Nov 2020
twin spin megaways slot

Twin Spin Megaways

Näita rohkem