Amatic Logo
Pakkuja: Amatic
RTP: 97.78%
Loodud: 18/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €10 – €3,000
  • Võimalik võit: kuni 200 mündid
Kus saad mängida Amatic slotikaid
GrandX Kasiino Logo
  • 10 tasuta spinni uuele liitujale
  • Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

Fruit Box ülevaade

fruit box slot amatic

Amatic mängulooja slotimängul Fruit Box kohtud paljudest slotimängudest tuttavate puuviljadega, mis sellel korral on tehtud kastikujulisteks. Tegemist on pigem madala volatiilsusega mänguga, millel suured võidud ei ole küll ehk võimalikud, kuid vähemalt saad sagedasi väiksemaid võite.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Fruit Box mängu kujundus on tehtud üsna lihtsalt ja erilist originaalsust sellelt ka ei leia. Boonussümbolitest on olemas nii wildid kui ka spetsiaalsed boonussümbolid, mis aitavad mängija tasuta spinnidega boonusvooru. Ülejäänud sümbolite hulgast leiad kiivi, apelsinid, melonid ja veel teisigi eksootilisi vilju koos Bar- logo ja õnnelike seitsmetega.

fruit box slot screen

Tundub, et mäng on üles ehitatud mõeldes pigem meelelahutust otsiva mängija, mitte piraka jackpoti jahtija peale mõeldes. Mänguväli on 5×4 positsioonidega ja võiduliinide arv võib kasvada maksimaalselt viiekümne peale.


– BOONUSED

Peale mõnda aega mängimist paned tähele, et sümbolid jäävad aega-ajalt pidama teineteisega külgnevalt. Nii võid saada lihtsa vaevaga mitu võiduliini korraga, kuid vahel teeb see väiksemate võitude saavutamise hoopis keerulisemaks.

Wildi tunned ära sinise logo järgi ja see on samuti kasulik, kui võiduliinis peaks mõni teine sümbol puudu jääma. Kuna wildi esimesel rullikul ei näe, siis iseseisvat võiduliini see ka ei moodusta.

Scatter boonussümbolid võivad seevastu välja ilmuda kõigil viiel rullikul ja aidata su viieteist tasuta spinniga boonusvooru. Tunned selle ära BONUS- kirja järgi.


– KOKKUVÕTE

Fruit Box on Amatic mänguloojale iseloomulik slotikas, mis pakub võimalust saada sagedasi väikeseid võite. Sellel on klassikaline disain ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni tuhande kordselt.

Meeldiks mängida Amatic slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem