BetSoft Gaming Logo
  • Pakkuja: BetSoft
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • RTP: 95.22%
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.40 – €40
  • Võimalik võit: kuni 47,850 mündid
  • Avaldati: 15.03.2019

Vaata Fruit Bat Crazy videot või mängi demo versiooni

Fruit Bat Crazy ülevaade

fruit bat crazy slot betsoft

“Fruit Bat Crazy” on üks mitmest Betsoft Gaming mängulooja puuviljaslotist, kuid sellel korral ei püüta mängu teha filmilikuks vaid pakutakse üsna klassikalist puuviljaslotile omast kujundust, millele on antud vähe modernsem väljanägemine.

Mänguväli on tüüpiline 5×3 ja võiduliine on 243. Maksimaalselt võid võita 47 850€. Boonustest köidavad tähelepanu Plahvatav Võiduredel(Exploding Win Ladder), wildid ja alati kasuks tulev tasuta spinnide voor.

fruit bat crazy slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu peategelane on eriline nahkhiirele sarnanev tegelane – The Fruitbat, mis on ka mängu scatter-sümboliks. 3 või enam Fruitbat- sümbolit käivitavad tasuta spinnide vooru ning 15 nahkhiirepoissi mänguväljal toob sulle sisse kuni 10 000€! Teised temaatilised sümbolid on teemantid, seitsmed, ploomid, kellad, kirsid, apelsinid, arbuusid ja ananassid. “Fruit Bat Crazy” slotil saad panuseid teha alates 0.40€-st kuni 40€ni spinni kohta.


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Enne, kui asume boonuste tutvustamise juurde, on hea teada, et Buy boonusega, mille saad käivitada vajutades mänguvälja all paremal asuvale nupule, võid tasuta spinnide voorus tehtud panuse tagasi võita kuni 90-kordselt.

fruit bat crazy slot review

Maksimaalselt võid mängul võita 48 750€, kuid ära ootusi liiga kõrgele sea, sest parimad võidukombinatsioonid tunduvat maksvat kuni 300€ või umbes 7,5 kordne tehtud panuse väärtus.

Plahvatav võiduredel pakub plahvatavaid sümboleid, mis esmalt hävitab madalama väärtusega sümbolid ja positsioonide vabanedes langevad nende asemele uued sümbolid ülevalt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt BetSoft Gaming

carnaval forever slot

Carnaval Forever

fire and steel slot

Fire & Steel

faerie spells slot

Faerie Spells

yak yeti and roll slot

Yak Yeti and Roll

Näita rohkem

Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid