Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.47%
Loodud: 20/06/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.30 – €187.50
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid

Fortunium ülevaade

fortunium slot

“Fortunium” on Microgaming mängulooja 5×5 mänguvälja ja 40 võiduliiniga slotimäng, millel panuseid saad teha alates kõigest 10 sendist kuni 125€ni spinni kohta. “Fortuniumil” on kergelt nostalgiline temaatika ja seda on kõige parem mängida portree(pikuti) vaates telefonis. Vürtsi lisavad Mystery sümbolid, mis võivad muutuda mistahes teisteks sümboliteks sealhulgas wildideks.

fortunium slot

Kogu äktšion toimub väljamõeldud kuldses võimaluste linnas ja kujunduses on kasutatud mehaanilisi imevidinaid ning alkeemiasaadusi. Fortunium mängul saad lasta oma fantaasial lennata koos mängu kahe peategelase Maximiliani ja Victoria sümbolite, aardekirstude, kosmoselaevade, plasma relvade ja teiste temaatiliste sümbolitega. Lisaks kohtad tavapäraseid madalama väärtusega kaardimasti sümboleid ja Wildi, mis asendab kõiki teisi peale scatteri.


– BOONUSED

Populaarset Win Booster funktsiooni saad proovida samuti Mystery sümbolitega mängides. See on valikuline ja pakub võimalust mänguväljalt ära kaotada kõik madalama väärtusega sümbolid. See-eest pead iga spinni tegemiseks mängu panema 50% suurema summa. Mängu kõige tulusam boonus on tasuta spinnide voor, millel võid saada kuni 3 Mystery-rullikut ja hea õnne korral ka 3 üleni wildidega täidetud rullikut.

fortunium slot freespins

Tasuta spinnide vooru sisenemiseks vajad mänguväljal korraga vähemalt 3 scatterit. Seejärel spinnid 10 korda kasiino kulul ning iga järgnev scatter tasuta spinnide voorus annab ühe lisaspinni juurde.

3, 4 või 5 scatterit tasuta spinnide voorus tagavad sulle vastavalt 1, 2 või 3 Mystery rullikut, millel jäävad pidama ainult Mystery sümbolid. See tähendab, et võid lihtsa vaevaga katta kõik kolm wildidega ja teenida tehtud panuse summa tagasi 800 kordselt!


– KOKKUVÕTE

“Fortunium” on keskmise volatiilsusega mänguautomaat, mis sobib nii algajale kui ka kogenud slotisõbrale. Igal juhul haarab see leidlikult kujundatud ja sisukas mäng sind hoobilt endaga kaasa ja pakub suurepärast võidupotentsiaali tänu Mystery sümbolitele ja tasuta spinnide voorule.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

SOON jungle jim and the lost sphinx slot

Jungle Jim and the Lost Sphinx

NEW book of oz lock n spin slot

Book of Oz Lock n Spin

Näita rohkem

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

chanz kasiino website screen
Tervituspakket: Boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 20 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

paf kasiino veebileht
50 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

betsafe kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 500 tasuta spinni

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

optibet kasiino website screen
Tervitusboonus kuni €1000

Optibet Kasiino

www.optibet.ee