NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.19%
Loodud: 02/06/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Fortune Year ülevaade

NetEnti trendikas Fortune Year nimeline slotikas on Hiina teemaline mäng, mille visuaalefektid on tegelikult tuttavad ka mitmest teisest analoogsest mängut. Kui oled juhuslikult sattunud spinnima NetEnti Grand Spinn slotil, siis juba tead, mida enam vähem oodata.

Mänguväli pakub 3×3 positsioone ühe võiduliiniga, millel võimalik pihta saada tehtud panuse väärtusest kaks tuhat korda suuremale võidule. Tegemist on volatiilse mänguga, mis pakub nii võidukordajatega wilde kui ka erilist “müksu” funktsiooni. Panuse suuruseks saad valida kahest sendist 200 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Fortune Year on üsna standardse väljanägemisega Aasia teemaline mäng, mille ülesehitus on äärmiselt sarnane NetEnti Grand Spinnile. Ka sümbolid positsioonidel ei üllata millegi revolutsioonilisega ning nendeks on paberist laternakesed, punased ümbrikud, kaheksate kolmik, melonid, apelsinid, ploomid, kirsid ja Bar logod. Vähe suuremaid võite, nagu näiteks Mega Jackpoti võid saada laternate abil.


– BOONUSED

Fortune Year mängul aitab suuremaid võita saada wild asendussümbol, millele võib laieneda ka kahekordne võidukordaja. Kui saad rohkem wilde, võib võidukordaja väärtus tõusta ka koguni kaheksa peale.

Lahe “müksu” funktsioon ei ole kolmerullikuliste slottide puhul kuigi levinud, kuid sellel korral on see olemas. Peale iga võitu liigutavad müksud kõige väärtuslikumad sümbolid eraldi võiduliini tekitades nii mitu võidukombinatsiooni korraga. See jätkub seni kuni esimese rulliku kõige ülemine sümbol on sama, mis see, mis võidujada alustas.


– KOKKUVÕTE

Fortune Year on Aasia teemaline mäng, mis pole kolmerullikulise mängu kohta sugugi kehv. Isegi kui teema pole ehk kõige originaalsem, on võimalik lahedate “müksude” ja jackpot sümbolitega jõuda märkimisväärsete võitudeni.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem