iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.00%
Loodud: 05/10/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.50 – €50
  • Võimalik võit: kuni 200,000 mündid

Vaata Fortune Diamond videot

Fortune Diamond ülevaade

fortune diamond slot

“Fortune Diamond” on üks iSoftBet mängulooja Simply Play seeria Aasia-teemaline mänguautomaat. 5×3 mänguväli, 50 fikseeritud võiduliini, kust võid tabada kuni 100 tasuta spinni, 10x võidukordaja ja 200 000 mündi väärtusega võrdne jackpot. Loe edasi ja saa rohkem teada selle väljakutsuva ja tasuva mängu kohta.

Nagu kõiki iSoftBeti mänge, saad ka “Fortune Diamondit” proovida nii mängu-kui pärisraha peale panuseid tehes. Esimesel juhul ei riski sa raha kaotamisega, kuid sa ei saa ka midagi reaalselt võita. Siiski on see hea võimalus mängu lähemalt tundma õppimida. Kui oled valmis aardeid kokku kühveldama, siis esmalt määra mündi väärtus 0.01€-st 1€ni ja panusta 5€-st 50€ni spinni kohta.

fortune diamond slot screen

“Autoplay” nupu abil saad määrata sloti automaatselt tegema soovitud arvu spinne ilma pausideta. Igal juhul kukub raha sinu sülle, kui saad vasakult paremale 3 või enam sama sümbolit järjestikel rullikutel. Selleks aitab sind Wild asendussümbol, mis annab sulle mistahes puuduolevad sümboli võiduliinis v.a scatteri. Võidutabeli väärtuslikemad sümbolid on pärit Hiina folkloorist ja need esindavad erinevaid õnne ja hea saatuse märke nagu Lootoseõis, kuldsed mündid, sõrmused ja kübar. Mängukaardid üheksast kuningani annavad sulle väiksemaid võite.

Kuldsed sõrmused on selles mängus eriti hinnalised- kogu neid aktiivses võiduliinis 5 tükki ja saad 3300 mündi väärtusega võrdse võidusumma. Nii mängu tavarežiimis kui ka Fortune Diamond boonusvoorus võib rullikutele pidama jääda kordaja-Wild, mis korrutab su võidud 2 kuni 10-kordselt. Nii võid jõuda ka suure-ja ultrasuure võiduni, milleks on 75 000 mündi väärtusega võrdse rahasumma.

Mängu minimaalne panuse suurus on keskmisest kordades suurem seega sobib see ehk kõige paremini just kogenud mängijatele, kuid kui kujundus ja mängu sisu sobib, miks mitte ka algajatel proovida.

Teised populaarsed slotid pakkujalt iSoftBet

Näita rohkem

Kus saad mängida iSoftBet slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee

kingswin kasiino veebileht
25 tasuta spinni
Tervitusboonused kuni €555 + 155 tasuta spinni!

Kingswin Kasiino

www.kingswin.ee