IGT Logo
Pakkuja: IGT
RTP: 94.20%
Loodud: 23/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €200
  • Võimalik võit: kuni 25,000,000 mündid

Vaata Fortune Coin videot

Fortune Coin ülevaade

fortune coin slot igt

Fortune Coin on rohkem maapealsete kasiino mänguautomaatide loomisega kuulsust kogunud IGT nimelise mängutootja slotikas, millel äratuntavalt Aasia temaatika. Fortune Coin mänguväli pakub äktšionit viiel rullikul 243 võiduliiniga samal ajal kui panuse väärtuseks saad sättida 60 sendist 600 euroni keerutuse kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Esimese asjana hakkab mängul kõrva tempokas taustamuusika, milles tabad kohe ka Aasia kultuurile omaseid rütme. Kõigile ei pruugi see küll meeldida, kuid hoopis olulisem on võiduliinide moodustamine, mille puhul aitavad standardsed A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonid.

fortune coin slot screen

Mängu taustale on sätitud sinakas idülliline metsatukk ja suuremaid võite saad temaatiliste kullapaja, kuldkalakese, kuldse draakoni ja kolme lõvi eest. Lõvide pildiga sümbolite eest võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni 0,66 kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt viis.

Draakoni pildiga wild aitab võiduliinides puuduolevaid sümboleid asendada, samal ajal kui võite saad ainult vasakult paremale esimesest rullikult alates jooksvate võiduliinide eest.


– BOONUSED

Fortune Coin ei ole päris tavaline slotikas, sest mängus on sünkroniseeritud rullikud. Mänguväljadel võib ilmuda korraga hulgaliselt omavahel ühendatud samu sümboleid mis siis muutuvad teiseks samaks ikooniks.

Lisaks võid peale sattuda ka Fortune Coin, Jackpot Bonus ja tasuta spinnidega boonusvoorudele, mis kõik kasvatavad võidupotentsiaali hüppeliselt.


– KOKKUVÕTE

Fortune Coin on keskmise volatiilsusega mäng, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni tuhandekordselt. Kujunduseks on valitud populaarne Aasia teema ja võidupotentsiaali kasvatab hulk erinevaid boonusfunktsioone.

Meeldiks mängida IGT slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

IGT 96.39% 19. Jul 2019
pyramidion slot

Pyramidion

IGT 98.83% 15. Feb 2019
pixies of the forest 2 slot

Pixies of the Forest 2

IGT 96.19% 22. Nov 2018
its magic lilly slot

It’s Magic: Lilly

Näita rohkem