Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.10%
Loodud: 28/05/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.25 – €125
  • Võimalik võit: kuni 4,000 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid

Football Glory ülevaade

Football Glory on Yggdrasil Gaming nimelise kasiinomängude looja slotikas viie rulliku ja 25 võiduliiniga. Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 125 euroni keerutuse kohta ja tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni neljasaja kordselt.

Tegemis on jalgpalli teemalise mänguga, mis pakub põnevust 5×5 positsioonidega mänguväljal. Boonusvoorudesse pääsed jalgpalluri ikooni abil, et nautida kasulikke tasuta spinne ja paigalejäävaid wilde.

football glory slot screen


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Football Glory kujunduses on kasutatud jalgpallistaadionit, mis laiubki rullikute taustal. Meeleolu loovad juubeldav ja plaksutav publik. Mängul on äärmiselt terav graafika ja näed sellel nii vähemväärtuslikke A, K, Q ja J ikoone kui ka nelja jalgpallurit. Kollase taustaga jalgpalluri ikooni eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi kuni kümnekordselt.


– BOONUSED

Football Glory on äärmiselt boonusterohke mäng, mille fookuses on Super Stars tasuta spinnid. Selle lisafunktsiooni teevad eriliseks paigalejäävad wildid ja mis kõige parem- saad teha 21 keerutust ilma oma raha üldse mängu panemata.

All Stars Free Spins boonusvoorus jäävad kõik välja ilmuvad jalgpallurite ikoonid oma positsioonidele kuni boonusvooru lõpuni.

Selleks, et aga üldse tasuta spinnidega boonusvoorudesse pääseda vajad vähemalt kolme tasuta spinnide sümbolit.


– KOKKUVÕTE

Football Glory ei ole visuaalselt ehk maailma parim mäng, kuid selle teeb tasa suur hulk boonusfunktsioone, millel suurelt võitmine on lapsemäng. Võid saada näiteks paigalejäävaid wilde tervete rullikute ulatuses. Golden Cup boonusega võid tehtud panuse väärtuse tagasi saada ka kuni neljasaja kordselt, kuid maksimaalne võit on koguni nelja tuhande kordne panuse väärtus.

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem