Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.00%
Loodud: 22/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.50 – €250
  • Võimalik võit: kuni 4,620,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • UUS KASIINO!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Flower Fortunes ülevaade

“Fortune Flowers” on mängitav Microgaming-mängulooja slotte pakkuvates kasiinodes ning selle kujundus on tehtud Fantasma Games mänguarendaja poolt. Mängumootoriks on uuenduslik Megaways-süsteem, kuid lisaks sellele näed ka paari täiesti uut boonusfunktsiooni.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Flower Fortunes” mängu kujundus on tehtud, nagu nimigi ütleb, lilledele mõeldes. Kõik lillelapsed ja loodussõbrad võivad rõõmustada, sest disain on tõeliselt kvaliteetne, moodne ja väikese fantaasiavimkaga. Siiski pole tegemist tavalise lillede teemalise mänguga, sest rullikutel näed hoopis vääriskivide ja kaunistatud kivide sümboleid.

flower fortunes megaways slot screen

Mänguväljal on kuus rullikut ja 15 625 võiduliini, mis võib mängu edenedes kerkida ka kuni 531 441 peale. Panuseid saad teha alates 50 sendist 10 euroni spinni kohta ning maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 18 480-kordselt. Võitude saamiseks pead saama samu sümboleid järjestikkustel rullikutel, kuid kuna tegemist on Megaways-slotiga, võib võiduliinide arv ajaga muutuda.


– BOONUSED

“Flower Fortunes” mängu tulusamate boonuste ligi pääsed läbides erinevaid tasemeid. Rullikutest vasakul on lillevarre moodi mõõdik, mille täitmiseks pead koguma erilisi kerasi. Iga kord, kui mänguväljal ilmub leht, mõõdiku näit kahaneb.

Esimesel tasandil mängid 6×5 mänguväljal ilma boonusteta; teisel tasemel saad kasvava võidukordajaga wildid 6×6 mänguväljal; kolmandal tasemel ootab sind veelgi suurem 6×7 mänguväli respinnidega; neljandal tasemel Mystery Flower boonus ja 6×8 mänguväli. Kõige viimane ja tulusam viies tase pakub 6×9 mänguvälja 531 441 võiduliiniga pluss Kose-stiilis tehnoloogiat, mis tähendab, et võidukordaja kasvab iga uue sümbolite saju järel.

Mystery Flower boonus käivitub scatterite abil, kuid selleks pead olema parasjagu kas neljandal või viiendal tasemel. Kannatlikus võib ennast aga kuhjaga ära tasuda, sest see boonus pakub tehtud panuse väärtuse kuni tuhandekordselt tagasimakset.


– KOKKUVÕTE

“Flower Fortunes Megaways” on huvitav lisandus populaarsete Megaways tehnoloogiat kasutavate mängude hulka. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid hea õnne korral võita ka kuni 184 800 eurot. Kõige suurem raha jagatakse ära viiendal boonustasemel, kui suudad kogu mänguvälja täita wildidega, kuid mängul on ka mitu teist tulusat boonust.

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Microgaming Alchemy Gaming Slotid 96.36% 3. Aug 2020
goldaur guardians slot

Goldaur Guardians

Näita rohkem