Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.00%
Loodud: 22/06/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.50 – €250
  • Võimalik võit: kuni 4,620,000 mündid

Flower Fortunes ülevaade

“Fortune Flowers” on mängitav Microgaming-mängulooja slotte pakkuvates kasiinodes ning selle kujundus on tehtud Fantasma Games mänguarendaja poolt. Mängumootoriks on uuenduslik Megaways-süsteem, kuid lisaks sellele näed ka paari täiesti uut boonusfunktsiooni.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Flower Fortunes” mängu kujundus on tehtud, nagu nimigi ütleb, lilledele mõeldes. Kõik lillelapsed ja loodussõbrad võivad rõõmustada, sest disain on tõeliselt kvaliteetne, moodne ja väikese fantaasiavimkaga. Siiski pole tegemist tavalise lillede teemalise mänguga, sest rullikutel näed hoopis vääriskivide ja kaunistatud kivide sümboleid.

flower fortunes megaways slot screen

Mänguväljal on kuus rullikut ja 15 625 võiduliini, mis võib mängu edenedes kerkida ka kuni 531 441 peale. Panuseid saad teha alates 50 sendist 10 euroni spinni kohta ning maksimaalselt võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni 18 480-kordselt. Võitude saamiseks pead saama samu sümboleid järjestikkustel rullikutel, kuid kuna tegemist on Megaways-slotiga, võib võiduliinide arv ajaga muutuda.


– BOONUSED

“Flower Fortunes” mängu tulusamate boonuste ligi pääsed läbides erinevaid tasemeid. Rullikutest vasakul on lillevarre moodi mõõdik, mille täitmiseks pead koguma erilisi kerasi. Iga kord, kui mänguväljal ilmub leht, mõõdiku näit kahaneb.

Esimesel tasandil mängid 6×5 mänguväljal ilma boonusteta; teisel tasemel saad kasvava võidukordajaga wildid 6×6 mänguväljal; kolmandal tasemel ootab sind veelgi suurem 6×7 mänguväli respinnidega; neljandal tasemel Mystery Flower boonus ja 6×8 mänguväli. Kõige viimane ja tulusam viies tase pakub 6×9 mänguvälja 531 441 võiduliiniga pluss Kose-stiilis tehnoloogiat, mis tähendab, et võidukordaja kasvab iga uue sümbolite saju järel.

Mystery Flower boonus käivitub scatterite abil, kuid selleks pead olema parasjagu kas neljandal või viiendal tasemel. Kannatlikus võib ennast aga kuhjaga ära tasuda, sest see boonus pakub tehtud panuse väärtuse kuni tuhandekordselt tagasimakset.


– KOKKUVÕTE

“Flower Fortunes Megaways” on huvitav lisandus populaarsete Megaways tehnoloogiat kasutavate mängude hulka. Tegemist on volatiilse mänguga, millel võid hea õnne korral võita ka kuni 184 800 eurot. Kõige suurem raha jagatakse ära viiendal boonustasemel, kui suudad kogu mänguvälja täita wildidega, kuid mängul on ka mitu teist tulusat boonust.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Microgaming

NEW diamond force slot

Diamond Force

NEW divine immortals slot

Divine Immortals

NEW 9 pots of gold slot

9 Pots of Gold

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Microgaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

chanz kasiino website screen
Tervitus boonused kuni €100 ja 300 tasuta spinni

Chanz Kasiino

www.chanz.ee

paf kasiino veebileht
25 tasuta keerutust
€10 pärisraha lisaks

Paf Kasiino

www.paf.ee

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

betsafe kasiino veebileht
UUENDATUD TERVITUSBOONUS
200% kuni €500 + 300 tasuta spinni + €20 livekasiinos!

BetSafe Kasiino

www.betsafe.ee