BluePrint Gaming Logo
Pakkuja: BluePrint Gaming
RTP: 96.10%
Loodud: 25/04/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×5
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 15,625 mündid
Kus saad mängida BluePrint Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Fishin’ Frenzy Megaways videot

Fishin’ Frenzy Megaways ülevaade

fishin frenzy megaways slot blueprint

Blueprint Gaming mängulooja slottide hulka on lisandunud veel üks innovatiivset Megaways mängumootorit kasutav slott. “Fishin Frenzy” on tegelikult üsna lihtsakoeline mäng, kuid võidupotentsiaali poolest täiesti rahuldav.

fishin frenzy megaways slot screen

“Fishin Frenzy: Megaways” pakub äktsionit 6 rulikul, igas tulbas 2 kuni 5 sümbolit. Maksimaalselt võib võiduliinide arv kerkida 15 625ni ja tehtud panuse vääruse tagasi tuua ka kuni 10 000 kordselt. Kõige ahvatlevam on loomulikult 100 000€ väärtuses jackpot, aga alahinnata ei tasu ka wild asendussümboleid, tasuta spinne ja erilisi boonussümboleid.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu teemaks on kalastamine, mis on paljude mängijate jaoks ka päriselus mõnus ajaviide. “Fishin Frenzy: Megaways” sloti graafiline lahendus ei paista silma millegi väga erilise poolest, aga multika-stiil muudab asja omal moel huvitavaks. Sümboliteks on nii kaardipakist tuttavad pildiga ikoonid kui ka kalastamisega seotud sümbolid.

fishin frenzy megaways slot review


– PANUSTAMINE JA BOONUSED

Panuseid saad teha alates 10 sendist 10€ni spinni kohta ja maksimaalne võit on tehtud panuse väärtusest 10 000 korda suurem summa. Nagu kõik teised Megaways-mängumootorit kasutavad slotid, on ka Fishin Frenzy kõrge volatiilsuse ja suure võidupotentsiaaliga. Igal rullikul võib olla erinev sümbolite arv 2-st 5ni ja võiduliinide arv varieerub 64 ja 15 625 vahel.

Wild asendussümbol võib pidama jääda mistahes rullikul, et aidata sul moodustada võiduliin. Scattereid see ei asenda, kuid kõiki teisi sümboleid küll. Kui rullikutel jäävad scatterid pidama mitu korda, saad 10 kuni 50 tasuta spinni. Kui mängu tavarežiimil maksavad erilised kala sümbolid tehtud panusest kuni 10 korda suuremaid võite, siis tasuta spinnide voorus koguni 10 000 korda suuremaid rahapreemiaid.


– KOKKUVÕTE

“Fishin Frenzy: Megaways” võib vahel maksta küll soliidseid võite, kuid võrreldes teise Blueprint Gaming mängulooja sarnaste slottidega on sellel siiski väiksem võidupotentsiaal samuti väga lihtsakoeline graafika.

Meeldiks mängida BluePrint Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BluePrint Gaming 96.12% 30. Jan 2020
pirates frenzy slot

Pirates Frenzy

BluePrint Gaming 96.43% 1. Jan 2020
alien antix slot

Alien Antix

BluePrint Gaming 95.40% 19. Dec 2019
revolution patriots fortune slot

Revolution Patriot’s Fortune

Näita rohkem