iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.05%
Loodud: 20/02/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €10
  • Võimalik võit: kuni 2,000 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Fishin for Gold videot

Fishin for Gold ülevaade

fishin for gold slot isoftbet

Fishin For Gold on ideaalne mäng kalapüügi sõpradele, kes ei ütle ära ka võimalusele käpp peale panna suurematele rahasummadele. Tegemist on iSoftBet nimelise kasiinomängude tootja slotikaga, mis paistab silma suure volatiilsuse ja huvitava kujunduse poolest. Graafika on tehtud multika stiilis ja annab hea ülevaate arktilisest faunast. Panuse suuruseks saad valida 25 sendist 25 euroni keerutuse kohta ning tagasi selle võita kuni 5000 kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Fishin For Gold pakub 5×3 positsioone 25 võiduliiniga. Lisaks jäisele kalapüügi teemale kohtud mängul ka erinevate külmalembeste imetajate nagu jääkaru, pingviin, kala, saabas ja vähemväärtuslike kaardimängu ikoonidega.

fishin for gold slot screen

Taust on kujundatud nii, et võib jääda mulje nagu oleksid sattunud mõnda jäisesse koopasse. Kullakangid on igal pool- põrandal maas ja seintel.


– BOONUSED

Fishin For Gold mängu tavarežiimil wilde pole, mis tähendab, et pead veelgi enam lootma boonusvoorude peale. Olenevalt palju boonussümboleid korraga saad, võivad need kas aktiveerida ühe positsiooni erilisel mõõdikul või viia sind otse tulutõotavasse boonusvooru. Mõõdikul on sealjuures 100 positsiooni ja mida rohkem neist täidad, seda suurem võimalus on just läbi selle boonusvooru jõuda.

Boonusvoorus pole kindlat tasuta spinnide arvu vaid see sõltub juba puhtalt õnnefaktorist. Mängu temaatilised elukad peavad püüdma sulle kala ja mida paremini see neil välja kukub, seda rohkem priikeerutusi sa ka saad.


– KOKKUVÕTE

Fishin For Gold on kahtlemata äärmiselt suure võidupotentsiaaliga mäng, kuid plussi jäämiseks pead lootma võidukordajate ja boonusvoorude peale. Mängu tavarežiimil kipuvad võidud jääma pigem tagasihoidlikeks.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet Slotid 96.00% 20. Jan 2022
colossus holdwin slot

Colossus: Hold & Win

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

Näita rohkem