Kus saad mängida Evolution Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervituspakkumine kuni 300 spinni!

First Person Lightning Roulette ülevaade

lightning roulette first person evolution

“First Person Lightning Roulette” on live-kasiino mängijale hea väljakutse pakkudes unikaalset RNG-tehnoloogiat ja uudseid 3D-animatsioone. Tegemist on unikaalse ruletimänguga, millel on lisaks särtsakale mängutempole ka suuri võite pakkuvad võidukordajad.


– KUIDAS MÄNGIDA?

Iga mänguvooru ajal tabab piksenool kuni viite Õnneliku Numbri positsiooni ja liidab neile 50- kuni 500-kordse võidukordaja. Evolution Gaming mängulooja mängudele omaselt on ka Lightning Roulette’il suurepärane kasutajaliides ja hõlpsasti leitavad mängunupukesed, mis annavad panuste tegemisel kogu kontrolli mängija kätte.

lightning roulette first person screen

Nagu teistelgi First Person-seeria mängudel, on ka First Person Lightning Roulette lauas unikaalne ‘GO LIVE’ nupuke, mida saab kasutada live-diileri ruletilauaga liitumiseks.


– KOKKUVÕTE

“First Person Lightning Roulette” on Evolution Gaming mängulooja järjekordne unikaalne väljalase, mis kuulub nende First Person- seeria mängude hulka koos First Person Roulette ja First Person Blackjack mängudega. Mängul on ühendatud slottide ja live-kasiino mängude parimad omadused ning tänu 3D animatsioonidele võid arvestada tõeliselt elamusrohke mängukogemusega.

Meeldiks mängida Evolution Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem