Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.59%
Loodud: 24/07/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.30 – €90
  • Võimalik võit: kuni 900,000 mündid
Kus saad mängida Play’n GO slotikaid
SuperCasino Logo
  • UUS KIIRKASIINO!
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Firefly Frenzy videot

Firefly Frenzy ülevaade

firefly frenzy slot playngo

“Firefly Frenzy” on viie rulliku ja kolmekümne võiduliiniga Play ‘N Go mäng, millel on tõeliselt võluv kujundus. Panuseid saad teha alates 30 sendist 90 euroni spinni kohta. Pane tähele Firefly wild-sümboleid, millega tuleb kaasa kahe- ja kolmekordne võidukordaja- kui need ühenduvad, võib võidukordaja kerkida koguni 243 peale!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Firefly Frenzy” mängul kohtad nelja kristallidega kaunistatud kaardimasti ikooni ja nelja taime sümbolit. Kuldne taim on kõige tulusam, sest maksab tehtud panuse väärtuse tagasi kolme-, viieteist- ja kolmekümne kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt kolm, neli või viis.

Kogu tähelepanu saab endale aga kollakas jaanimardikas, mis on sloti asendussümboliks ja asendab vajadusel kõiki teisi ikoone peale kuu pildiga scatteri. Jaanimardikas võib ilmuda tavawildina, kahekordse võidukordajaga wildina või kolmekordse võidukordajaga wildina. Kui saad rohkem kui ühe võidukordajaga wildi, siis wildide väärtused korrutatakse.


– BOONUSED

Kuu pildiga ikoon on scatter ning neid võib korraga nähtavale tulla ainult üks. Kui see juhtub, maandub jaanimardika peal wild andes ligipääsu Frenzy spinnide voorule. Saad kaheksa tasuta spinni koos maandunud wildi võidukordajaga.


– KOKKUVÕTE

“Firefly Frenzy” näeb välja tõeliselt põnev ja salapärane ning ka mängu ülesehitus on pisut erinev. Võitude saamisel mängivad põhirolli tasuta spinnide voor ja võidukordajaga wildid. Tegemist on äärmiselt volatiilse mänguga, millel võid võitudele saada kuni 243-kordse võidukordaja ja tehtud panuse väärtuse tagasi kuni 10 000- kordselt.

Meeldiks mängida Play’n GO slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Play’n GO Slotid 94.25% 4. Mar 2021
SOON the green knight slot

The Green Knight

Play’n GO Slotid 94.26% 18. Feb 2021
NEW the paying piano club slot

The Paying Piano Club

Play’n GO Slotid 94.20% 25. Feb 2021
NEW the faces of freya slot

The Faces of Freya

Näita rohkem