Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.50%
Loodud: 10/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid

Fire Strike ülevaade

fire strike slot pragmatic

Fire Strike on Pragmatic Play nimelise slotimängude tootja looming, mis pakub äktšionit viiel rullikul kümne võiduliiniga. Tegemist on klassikalise mänguga selle kõige paremas tähenduses, millel ei puudu ka kaasaegsetele mängude parimad omadused.Vali panuse suuruseks alates 10 sendist 50 euroni ja võid tehtud panuse tagasi võita kuni 25 000-kordselt!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Nagu ka nimi juba vihjab, köetakse “Fire Strike” mängul õhk päris kuumaks. Taustal näed võimsaid leeke ja samal ajal tümpsub jazzilik muusika.

fire strike slot screen

Rullikutel näed vanakooli maapealsetest kasiinodest tuttavaid bar, kaksik-bar, kolmik-bar, täringuid, kaardipakke, pokkerižetoone ja kõiki teisi klassikalisi ikoone. Punased seitsmed on kõige väärtuslikumad makstes tehtud panuse väärtuse tagasi kuni sajakordselt, kui saad neid võiduliinis viis.

Wild sümboliga saad panuse tagasi 25-, 50- ja 200-kordselt, kui teenid neid võiduliinis vastavalt 3, 4 või 5. Samal ajal on Wild võimeline asendama kõiki teisi tavasümboleid, et aidata moodustada võiduliin.


– BOONUSED

Fire Strike boonussümbolit ei tasu ka alahinnata, sest nendega võid pääseda mängu boonusvooru. Kogu neid vähemalt kuus ja saad garanteeritud rahapreemia. Kogu neid veel rohkem ja võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita koguni kuni 5000-kordselt.

Arvad, et suudad saada korraga 15 Fire Strike wild sümbolit?- sellisel juhul võid valmis olla tehtud panuse tagasi saama 25 000-kordselt!


– KOKKUVÕTE

“Fire Strike” mängul ei ole tasuta spinne ega muid kaasaegsemaid boonusvoore, kuid vanakooli slotihai jaoks on tegu tõelise maiuspalaga. Taaskohtumine kõigi klassikaliste sümbolite ja traditsioonilise slotimängu atmosfääriga võib heal juhul sisse tuua ka piraka rahapreemia. Fire Strike sümbolitega võid tehtud panuse tagasi võita 5000-kordselt ja wildidega kuni 25 000- kordselt.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 95.50% 18. Nov 2021
book of fallen slot

Book of Fallen

Pragmatic Play Live Mängušoud 96.48% 10. Nov 2021
sweet bonanza candyland game

Sweet Bonanza CandyLand

Pragmatic Play Slotid 95.53% 9. Aug 2021
rise of giza powernudge slot

Rise of Giza PowerNudge

Pragmatic Play Slotid 95.67% 6. Sep 2021
bigger bass bonanza slot

Bigger Bass Bonanza

Näita rohkem