BetSoft Gaming Logo
Pakkuja: BetSoft Gaming
RTP: 95.21%
Loodud: 24/07/2017
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-4-5-4-3
  • Panuse suurus: €0.40 – €100
  • Võimalik võit: kuni 138,500 mündid
Kus saad mängida BetSoft Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Fire & Steel videot

Fire & Steel ülevaade

fire and steel slot betsoft

Fire & Steel” on Betsoft-nimelise mängulooja 5 rulliku ja 20 võiduliiniga mänguautomaat, mille põhisisuks on fantaasiamängud ning hea ja kurja vaheline võitlus. Kui hästi otsida, leiab sellel mängul ka teatud sarnasusi legendaarse Game of Thrones teleseriaaliga. Rullikud on asetatud sõjatandri taustale teemantikujuliselt, rullikute mõlemas otsas peavad valvet tähtsa näoga sõdalased. Mängu saad proovida nii demoversioonis kui ka pärisraha peale kõikides kasiinodes, mis pakuvad Betsofti slotte.

fire and steel slot screen


Kuidas mängida?

Mängu leiad teiste hulgas “Spin” nupu, mis paneb rullikud keerlema, “Max Bet” valiku, mis määrab panuse suuruseks kõrgeima võimaliku väärtuse ja “Autoplay”, mis keerutab rullikuid sinu eest määratud arv kordi.


– BOONUSED

Slotimängudes peaaegu alati esinevaks Wildiks on Shield Maiden ja Swordsman, mis asendavad võiduliinides puuduolevaid sümboleid. Samuti võivad Wildid ka ise võiduliini moodustada, kui saad neid aktiivses võiduliinis vähemalt 3.

fire and steel slot review

Swordsman Wild võib mänguväljale tekitada maagilise vertikaalse kiire endast ülal või all. Kui see peaks juhtuma, muutuvad kõik kiire teekonnale ette jäävad sümbolid Wildideks.

Shield Maiden omakord tekitab maagilise horisontaalse kiire kas endast paremal või vasakul ja muudab samuti kõik oma teekonnale sattuvad väljad Wildideks. Kui kiir ületab rohkem kui kahte sümbolit, muutub Wildiks ainult üks sümbol rulliku kohta.

Kui Swordsman ja Shield Maiden wildid jäävad rullikutel pidama samaaegselt ja nende kiired omavahel ristuvad, saad 10 tasuta spinni. See sümbol, mille peal kiired ristusid, jääb Wildina omale kohale kuni tasuta sümbolite vooru lõpuni. Kui tasuta spinnide voor käivitub boonusvooru ajal uuesti, saad uued 10 spinni ja uue paigalejääva Wildi.

Gamble boonusvoor – peale igat võitu mängu tavarežiimil saad Gamble voorus proovida oma võidusumma kahekordistada. Selleks vajuta “Double Up” nupule. Seejärel läheb lendu münt ning pead ära arvama, kas kull või kiri. Õige pakkumine tagab sulle võidusumma kahekordistamise. Vale arvamise puhul kaotad kogu võidusumma.

Meeldiks mängida BetSoft Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

BetSoft Gaming 95.84% 21. Feb 2020
spring tails slot

Spring Tails

BetSoft Gaming 96.92% 13. Feb 2020
total overdrive slot

Total Overdrive

BetSoft Gaming 95.03% 23. Jan 2020
super sweets slot

Super Sweets

BetSoft Gaming 95.53% 21. Jul 2018
dragon kings slot

Dragon Kings

Näita rohkem