Amatic Logo
Pakkuja: Amatic
RTP: ?%
Loodud: 03/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €10 – €100
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Amatic slotikaid
GrandX Kasiino Logo
  • 10 tasuta spinni uuele liitujale
  • Tervitusboonus 100% kuni €300 + 100 tasuta spinni

Fire Queen ülevaade

fire queen slot amatic

Fire Queen on Amatic Industries nimelise mängutootja slotikas, millel on kombineeritud erinevad fantaasiaelemendid, tule temaatika ja metsloomad. Tegemist on 2020. aasta ühe esimese mänguga, millel on võrdselt hea nii graafika kui ka boonuste valik.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Fire Queen räägib loo tule sündimisest ning muidugi on sekka lisatud ka paras annus fantaasiat. Tulekuninganna ise on mängu wild sümbol, mis asendab mistahes teisi puuduolevaid ikoone ja Krooni boonusikoonid aitavad su boonusvooru. Ülejäänud sümbolid on ühel või teisel moel tulega seotud. Lisaks standardsetele kaardimängust tuttavatele ikoonidele näed ka leekides kindluse, lille tulehobuse, tulerebase ja sinise tulekaarna ikoone.

fire queen slot screen

Kokku on mängul viis rullikut ja 20 võiduliini, millel võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni tuhandekordselt. Panuse suuruseks saad valida 10 sendist 100 euroni spinni kohta.


– BOONUSED

Fire Queen ei paku ehk kõige vapustavamat boonuste valikut, kuid peamised funktsioonid on kõik olemas. Mängumootori saad käima tõmmata sama rulliku kõigile väljadele laiuvate wildidega, mis teevad võiduliinide moodustamise imelihtsaks.

Kuninganna krooni pildiga scatter aitab mängija tasuta spinnidega boonusvooru, kui saad neid korraga vähemalt kolm. Seejärel saad teha 15 keerutust kasiino kulul ja automaatselt tehtud panuse väärtusest kuni 200 korda suurema rahasutsaka.


– KOKKUVÕTE

Fire Queen mäng on keskmise volatiilsusega fantaasiateemaline slotikas, mille kulminatsiooniks on tasuta spinnidega boonusvoor. Mistahes spinni ajal võid pihta saada ka 100 000 eurosele peavõidule, mille saavutamiseks pead terve mänguvälja täitma samade temaatiliste sümbolitega.

Meeldiks mängida Amatic slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem