Play’n GO Logo
Pakkuja: Play’n GO
RTP: 96.15%
Loodud: 14/06/2016
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €100
  • Võimalik võit: kui 80,000 mündid

Vaata Fire Joker videot

Mängi Fire Joker demo versiooni tasuta

Fire Joker ülevaade

fire joker slot playngo

“Fire Joker” on hea näide sellest, et kolme rullikuga mänguautomaadid on endiselt popid. Ainuke erinevus old-school mängudega võrreldes on see, et uuematel mängudel saad kasu lõigata kõiksugu erinevatest boonustest. “Fire Joker” ongi üks nendest uuematest slottidest, mille loojaks on Play n’ GO ja millel on lisaks kolmele rullikule viis fikseeritud võiduliini.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Fire Joker” mängu taustaks on jokkeri-stiilis teemantmuster ning mänguvälja alaosas kergelt peidetud tuleleek. Rullikud on ümbritsetud stiilse kuldse raamiga.

fire joker slot screen

Sümbolitest näed mitmeid klassikuid, mille hulka kuuluvad punased seitsmed, kuldsed tähed, bar’id, ploomid, viinamarjad, sidrunid, kirsid ja sinised X-id. Kõik sümbolid võivad jääda rullikutel ka edasiste spinnide ajaks oma kohale pidama. Wild asendussümbol on jokker, mis teeb võiduliinide moodustamise lihtsamaks asendades kõiki teisi sümboleid.


– BOONUSED

Respin Of Fire – boonusvoor läheb lahti, kui saad kahel rullikul sama sümboli; nüüd saad võimaluse kolmandat rullikut uuesti keerutada, et moodustada võimalik võiduliin. Kui respinnid on saadaval rohkem kui ühel rullikul, siis läheb mängu see, mille võidupotentsiaal on suurem.

fire joker slot bonus

Wheel Of Multipliers – boonusvooru saad proovida, kui igal rullikul on sümboleid, mis laienevad ka sama rulliku teistele väljadele. Välja ilmub suur Õnneratas, mille iga sektor sümboliseerib kuni 10-kordset võidukordajat. Õnneratas keerleb automaatselt, seega sul jääb üle ainult heale õnnele loota.


– KOKKUVÕTE

“Fire Joker” on lihtsasti jälgitav mäng hästi läbimõeldud boonustega, mis erineb moodsatest slottidest selle poolest, et rullikuid on ainult kolm.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Play’n GO

SOON firefly frenzy slot

Firefly Frenzy

SOON rise of merlin slot

Rise of Merlin

SOON tome of madness slot

Tome of Madness

Näita rohkem

Kus saad mängida Play’n GO slotikaid