Nolimit City Logo
Pakkuja: Nolimit City
RTP: 94.11%
Loodud: 02/03/2021
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €50
  • Võimalik võit: kuni 60,000 mündid
Kus saad mängida Nolimit City slotikaid

Vaata Fire in the Hole xBomb videot

Fire in the Hole xBomb ülevaade

Fire In The Hole on üks mitmest Nolimit City nimelise mängutootja mängust, mis kogub hoogsalt populaarsust. Tänu suurepäraselt tehtud kujundusele ja unikaalsele mängu ülesehitusele võidab see kiirelt poolehoidu. Asja iva on selles, et panuse väärtuse võid tagasi võita ka kuni 60,000-kordselt!

fire in the hole xbomb slot screen

Fire In The Hole mängul on 46,656 võiduliini ja 6×3 positsioonidega mänguväli. Meelt lahutavad hästi erinevad lisad nagu Collapsing Mine ja Lucky Wagon Spins. Panuse väärtuseks saad valida 20 sendist 50 euroni mänguvooru kohta.


Boonused

Collapsing Mine voorus saad õnne proovida peale iga võiduliini moodustumist, xBomb Wild plahvatust või kui käivitub Wild Mining boonus. Võiduliinis osalenud sümbolid kaovad ja nende asemele tekivad uued.

Lucky Wagon Spins algab, kui saad korraga vähemalt kolm boonussümbolit. Lisafunktsioonid boonusvooru ajal on Mündiväärtus, võidukordajad, dünamiit, kott ja päkapikk.


Kujundus ja sümbolid

Fire In The Hole mängu teemaks on kaevanduses toimuv. Mängija müttab kaevanduse sügavustes lootusega leida aare või mõni jackpottidest. Positsioonidel näed kaevandustest tuttavlikke ikoone nagu latern, saapad, nöör ja muu.


Kokkuvõte

Fire In The Hole on kahtlemata väärt meelelahutus. Lisaks rohketele boonustel on sellel ka suurepärane võidupotentsiaal.

Meeldiks mängida Nolimit City slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Nolimit City Slotid 96.18% 19. Apr 2019
tombstone slot

Tombstone

Nolimit City Slotid 94.02% 14. Sep 2021
das xboot slot

Das xBoot

Nolimit City Slotid 94.10% 22. Jun 2021
xways hoarder slot

xWays Hoarder xSplit

Näita rohkem