Microgaming Logo
Pakkuja: Microgaming
RTP: 96.10%
Loodud: 12/11/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.09 – €45
  • Võimalik võit: kuni 150,000 mündid
Kus saad mängida Microgaming slotikaid
Ninja Kasiino Logo
  • ESIMENE KIIR KASIINO EESTIS!
  • Boonused ja tasuta spinnid iga päev!

Festive Indulgence ülevaade

festive indulgence slot microgaming

Festive Indulgence on viie rulliku ja üheksa võiduliiniga mäng Microgaming nimeliselt slotimängude tootjalt. Vali panuse suuruseks üheksast sendist 45 euroni spinni kohta ja sukeldu lõbusasse jõulumöllu. Tegelikult võid sellel mängul spinnida mistahes pühade ajal, sest tasuta spinnide voor on alati valmis korralikke võite genereerima.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Kuna tegemist on jõulude ja pühadeaja teemalise mänguga, võiks arvata, et tead, mis sind ees ootab. Atmosfäär on ülev, kuid mängu kujunduses ja ülesehituses on suudetud ka paar üllatavat elementi sisse tuua. Rullikud on sätitud telliskivi seina taustale, kus paistab ka lumevaiba alla mattunud aknalaud. Lisaks piparkoogist voolitud A, K, Q, J, 10 ja 9 ikoonidele näed ka kuldseid kelli, jõulusööke, naispäkapikku ja jõuluvana ennast.

festive indulgence slot screen

Päkapikk ja jõuluvana on mängu tulusaimad sümbolid makstes tehtud panuse tagast 0,33-, 2,77-, 11,11- ja 83,33- kordselt, kui saad neid võiduliinis vastavalt 2, 3, 4 või 5. Jõulupärg on mängu wild ja asendab võiduliinides teisi puuduolevaid ikoone.


– BOONUSED

Mängul on lisaks wildidele ainult üks lisafunktsioon, milleks on boonusvoor tasuta spinnidega. Kolm või enam jõulukingi sümbolit panevad boonusvooru tööle ning kõik saavutatud võidud saavad kolmekordse võidukordaja.

festive indulgence slot review


– KOKKUVÕTE

“Festive Indulgence” on volatiilsust pakkuv jõuluteemaline mäng Microgamingult. Täida kogu mänguväli jõulutaatide või päkapikkudega ning saad tehtud panuse tagasi 750-kordselt. Veel parem, kui teed seda wildidega, et panus tagasi võita tuhandekordselt või tasuta spinnide voorus, kus mängus on panusest 3000-korda suuremad võidud!

Meeldiks mängida Microgaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Microgaming 93.40% 24. Jun 2021
immortal romance mega moolah slot

Immortal Romance Mega Moolah

Microgaming Slotid 93.30% 11. Jul 2009
mega moolah goddess slot

Mega Moolah Goddess

Microgaming Slotid 88.12% 30. Nov 2020
jungle mega moolah slot

Jungle Mega Moolah

Näita rohkem