Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 01/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 62,500 mündid

Fear The Bear ülevaade

fear the bear slot playtech

“Fear The Bear” on viie rulliku ja viiekümne võiduliiniga slotikas, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 500 euroni spinni kohta. Mängu loojaks on Playtechi nimeline slotimängude tootja ja teemaks maiad karud. Kui läheb hästi, võid sattuda ka hullunud koaalade peale, kes maanduvad rullikutel nii, et saad hulga teineteisega külgnevaid wilde.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Fear The Bear” on Playtech mängulooja Geco-seeria üks põnevama looga slotikaid. Kujundus ja mängu ülesehitus on samas üsna lihtne. Mängu taustal on maaliline järv ja rullikud asetuvad puude peal. Madalama väärtusega sümbolid on A, K, Q, J, 10 ja 9 samal ajal kui temaatilised konnad, roomajad ja linnud on võimelised rohkem raha sisse tooma.

Linnu sümbol ongi kõige hinnalisem, sest kui saad neid korraga viis, ootab sind tehtud panuse väärtusest 2,5 korda suurem võit. Koaalakaru pildiga Wild võib välja ilmuda kolmel keskmisel rullikul ja see asendab võiduliinides kõiki teisi tavasümboleid.


– BOONUSED

Wild koaalad ronivad peale mänguväljal ilmumist alati rullikute tippu kuni saad neid neli. Nüüd lähebki käima Wild Drop, mis tähendab, et koaalad jaotuvad mänguvälja positsioonidele nii, et võib tekkida koguni kolm üleni wildidega kaetud rullikut.

Tasuta spinnide voor käivitub vähemalt kolme scatteri samaaegsel ilmumisel. Olenevalt scatterite arvust saad tehtud panuse väärtuse tagasi 5-, 20- ja 50- kordselt pluss 10-, 15- ja 25 priispinni kauba peale.


– KOKKUVÕTE

“Fear The Bear” on kõhedusttekitava nimega mäng, millel tegelikult teevad ilma armsad koaalapoisid. Parimad võimalused suurelt võita on Wild Drop boonuse abil, mis pakub samaaegselt kolme täielikult wildidega kaetud rullikut.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Playtech

egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Playtech slotikaid

olybet kasiino veebileht
Tervitusboonus 200% kuni €100 + 600 tasuta spinni

OlyBet Kasiino

www.olybet.ee

bet365 kasiino website screen
Uue mängija boonus 100% kuni €50

Bet365 Kasiino

www.bet365.ee