Playtech Logo
Pakkuja: Playtech
RTP: ?%
Loodud: 01/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €500
  • Võimalik võit: kuni 62,500 mündid
Kus saad mängida Playtech slotikaid
OlyBet Kasiino Logo
  • UUENDATUD!
  • Uus tervitusboonused kuni €1100

Fear The Bear ülevaade

fear the bear slot playtech

“Fear The Bear” on viie rulliku ja viiekümne võiduliiniga slotikas, millel panuseid saad teha alates 10 sendist 500 euroni spinni kohta. Mängu loojaks on Playtechi nimeline slotimängude tootja ja teemaks maiad karud. Kui läheb hästi, võid sattuda ka hullunud koaalade peale, kes maanduvad rullikutel nii, et saad hulga teineteisega külgnevaid wilde.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Fear The Bear” on Playtech mängulooja Geco-seeria üks põnevama looga slotikaid. Kujundus ja mängu ülesehitus on samas üsna lihtne. Mängu taustal on maaliline järv ja rullikud asetuvad puude peal. Madalama väärtusega sümbolid on A, K, Q, J, 10 ja 9 samal ajal kui temaatilised konnad, roomajad ja linnud on võimelised rohkem raha sisse tooma.

Linnu sümbol ongi kõige hinnalisem, sest kui saad neid korraga viis, ootab sind tehtud panuse väärtusest 2,5 korda suurem võit. Koaalakaru pildiga Wild võib välja ilmuda kolmel keskmisel rullikul ja see asendab võiduliinides kõiki teisi tavasümboleid.


– BOONUSED

Wild koaalad ronivad peale mänguväljal ilmumist alati rullikute tippu kuni saad neid neli. Nüüd lähebki käima Wild Drop, mis tähendab, et koaalad jaotuvad mänguvälja positsioonidele nii, et võib tekkida koguni kolm üleni wildidega kaetud rullikut.

Tasuta spinnide voor käivitub vähemalt kolme scatteri samaaegsel ilmumisel. Olenevalt scatterite arvust saad tehtud panuse väärtuse tagasi 5-, 20- ja 50- kordselt pluss 10-, 15- ja 25 priispinni kauba peale.


– KOKKUVÕTE

“Fear The Bear” on kõhedusttekitava nimega mäng, millel tegelikult teevad ilma armsad koaalapoisid. Parimad võimalused suurelt võita on Wild Drop boonuse abil, mis pakub samaaegselt kolme täielikult wildidega kaetud rullikut.

Meeldiks mängida Playtech slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Playtech 96.36% 31. Jan 2020
egyptian emeralds slot

Egyptian Emeralds

Playtech 95.05% 7. Jan 2020
oceanus rising slot

Oceanus Rising

Playtech 96.26% 29. Nov 2019
kingdoms rise reign of ice slot

Kingdom Rise – Reign of Ice

Playtech 96.26% 24. Oct 2019
kingdoms rise sands of fury slot

Kingdoms Rise: Sands of Fury

Näita rohkem