Push Gaming Logo
Pakkuja: Push Gaming
RTP: 96.45%
Loodud: 21/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×5
  • Panuse suurus: €0.25 – €25
  • Võimalik võit: kuni 6,400 mündid

Fat Santa ülevaade

fat santa slot

Mis on jõulud väärt ilma parajalt paksu jõulumeheta? “Fat Santa” on Push Gaming mängutootja 5 rulliku ja 25 võiduliiniga mänguautomaat, mis teeb su südame soojaks ja paneb adrenaliinipumba täisvõimsusel tööle.

Kui seesama parajalt paks jõulutat oma saaniga üle mänguvälja tuiskab, tähendab see sinu jaoks topelt Wild-asendussümboleid. Võite aitavad koju tuua ka tasuta spinnide voor, millel jõulutaat kugistab pirukaid. Mida rohkem pirukaid taat jõuab ära süüa, seda suuremad on sinu võiduvõimalused. Spinnida saad alates 25 sendist 25€ni keerutuse kohta.

fat santa slot review


– SÜMBOLID JA BOONUSED

Nagu pühademängudele omane, on ka “Fat Santa” lustaka ja värviküllase kujundusega. Talvisel taustal kohtud lumemütsidega mägede, puu ja metsamajakese sümbolitega. Temaatilistest ikoonidest leiad veel kingikarbi, lumememme ja põdra.

Standardsetest sümbolitest saab sulle enim rõõmu tuua jõulutaadi päkapikk, mis võiduliinis saab sulle tuua panuse tagasi 20 kordselt. Paksu jõulumehe sümbol on asendussümbol Wild- kasuta seda puuduolevate sümbolite asendamiseks võiduliinis.

“Fat Santa” slotil on kaks boonusfunktsiooni:

Santa’s Sleigh boonus – mistahes spinnil võib vabalt juhtuda, et jõulutaadi saan lendab üle mänguvälja ja puistab jõulupirukaid rullikutele. Neid pirukaid saad kasutada järgnevatel spinnidel Wildidena.

fat santa slot screen

Tasuta spinnide voor – see kõige olulisem boonus käivitub, kui mänguväljal jäävad sama spinni jooksul pidama wild jõulumehe ja wild hakitud piruka sümbolid. Alustuseks saad 5 tasuta spinni ja kui tasuta spinnide voorus saad veel hakitud piruka sümboleid, liigub jõulutaadi wild edasi ja sööb selle ära. Iga söödud piruka järgselt läheb jõulutaadi Wild suuremaks ja suurendab sinu võidušanse.


– KOKKUVÕTE

“Fat Santa” on lihtne, aga samas kaasakiskuv mäng. Slotil on mõnus taustamuusika ja kuigi erinevaid boonuseid ei ole palju, siis Santa’s Sleigh ilmub sagedasti. Sööda jõulumehe kõht head-paremat täis ja võid üles leida ka väärtusliku Kolossaalse wild sümboli.

Mäng sobib nii algajale kui kogenenumale mängurile, sest tegu ei ole ülemäära kõrge volatiilsusega ega ka vastupidi väga tihedalt väikeseid võite maksva mänguautomaadiga. Maksimaalse võid tehtud panuse summa tagasi võita 6405 kordselt.

Teised populaarsed slotid pakkujalt Push Gaming

Näita rohkem mängu

Kus saad mängida Push Gaming slotikaid

optibet kasiino website screen
Eksklusiivne boonus
100 tasuta spinnid

Optibet Kasiino

www.optibet.ee

unibet kasiino veebileht
5 tasuta keerutust
100% kuni €100 + 5 tasuta spinni + €4000 turniiri pilet

Unibet Kasiino

www.unibet.ee

kiir kasiino website screen
UUS KASIINO!
Mängi kohe ilma registreerimiseta

Kiir Kasino

www.kiirkasiino.ee