NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.48%
Loodud: 24/07/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.1 – €100
  • Võimalik võit: kuni 182,200 mündid

Mängi Fairytale Legends: Mirror Mirror demo versiooni tasuta

Fairytale Legends: Mirror Mirror ülevaade

fairytale legends mirror mirror

“Fairytale Legends: Mirror, Mirror” on NetEnt Entertainment mängulooja 5 rulliku ja 243 võiduliiniga mänguautomaat. Tegemist on NetEnti “Fairytale Legends” seeria kolmanda mänguga, mille peategelaseks on Lumivalguke ja seitse pöialpoissi. Visuaalselt kaunis mäng viib sind maagilisse muinasjutumaailma, kus võid alguses rullitada tasuta või kohe raha peale spinnima hakata.


– SÜMBOLID

Boonussümboliks on Kuldse ornamendiga karp. Kui saad neid kolm tükki 1., 3. ja 5. rullikul algab üks boonustest. Boonusteks on Kaevandamise boonus, tasuta spinnid ja Mündivõit.

Kaevandamise boonuses sisened kaevandusse ja pead ükshaaval purustama 9 kristalli. Iga kristalli eest saad kindla suurusega võidu. Tasuta spinnide voorus saad 10 tasuta spinni ja Mündivõidu boonuse puhul korrutatakse su võit viieteistkümnega.

fairytale legends mirror mirror review


– BOONUSED

Lumivalgukese loos on seitse pöialpoissi ja sama palju on ka mängul erinevaid boonuseid. Vaatame need siis üle!

Mirror Respin

Peegli sümbol esineb mängu tavaversioonis ainult 3. rullikul ja tasuta spinnide voorus 1., 2. ja 3. rullikul. Iga kord, kui see ilmub, muutub see kas Printsessi sümboliks või Kuningannaks. Mõlema sümbolid jäävad oma kohale paigale niikauaks kui rullikud keerlevad.

Juhuslikud boonused

Mängul võid sattuda 3 erineva Juhusliku boonuse peale. Nendeks on Fairy Magic Spin, Fairy Surprise ja Fairy Mirror boonuse. Käivituvad need täiesti juhuslikult.

Fairy Magic Spin moodustab juhusliku klastri 5-st kuni 7-st võidusümbolist ja laiub ühe spinni jooksul üle mänguvälja. Klastrisse ei saa kuuluda ainult mängu logo sümbol.

Fairy Surprise võib samuti juhuslikult käivituda, kui sinu spinn ja ei võida. Mittevõitnud sümbolite hulgast valitakse üks kõrgema väärtusega sümbol ja asendatakse see madalama värtusega sümbolite vastu mänguväljal.

Fairy Mirror asetab “Peegli” sümboli keskmisele rullikule ja saad kätt proovida Mirror Respin boonusvoorus.

fairytale legends mirror mirror screen


– KOKKUVÕTE

“Fairytale Legends: Mirror Mirror” paistab silma huvitavate animatsioonidega. Võrreldes Fairytale Legends seeria kahe eelmise mänguga on sellel ka rohkem võiduliine, mis tähendab rohkem võimalusi võita raha.

Teised populaarsed slotid pakkujalt NetEnt

SOON happy panda slot

Happy Panda

SOON grand spinn slot

Grand Spinn

NEW ozzy osbourne slot

Ozzy Osbourne

Näita rohkem

Kus saad mängida NetEnt slotikaid