Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.52%
Loodud: 28/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €50
  • Võimalik võit: kuni 5,000 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Extra Juicy ülevaade

extra juicy slot pragmatic

Kas sinu lemmikud on puuviljaslotid ja julged ka vahel riskida? Siis proovi kohe “Extra Juicy” mängu, mis nagu nimigi ütleb, on eksootikat täis mahlakas mäng Pragmatic Play mänguloojalt.

Slotil on 5 rullikut, 10 võiduliini ja tasuta spinnide voorus lõikad kasu järjest kasvavast võidukordajast, mis kasvab iga spinniga ühe võrra. Käivita boonusvoor mitu korda järjest ja võidud võivad tõusta tehtud panuse väärtusest ka kuni 60-korda suuremaks! Panuseid saad teha alates 10 sendist 50€ni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Extra Juicy” mäng ei jahmata ekstravingete visuaalide või kujunduse poolest vaid on pigem lihtsamat tüüpi mäng. Valgetel rullikutel näed seitset teineteisele sarnanevad puuviljasümbolit, mis väärtuslikkuse järjekorras on järgmised: kirsid, apelsinid, ploomid, viinamarjad, melonid ja kellad. Kell on ka kõige tulusam sümbol, sest kui saad neid võiduliinis 3, 4 või 5, teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 5, 50 või 100 kordselt.

extra juicy slot screen

Selleks, et mängul võite kombineerida, pead saama järjestikkustel rullikutel vähemalt kolm sama sümbolit. Võiduliin ei pea algama esimesest rullikust vaid võib hakata ka näiteks 2. või 3. rullikust.


– BOONUSED

“Extra Juicy“ slotil tõmbab mahlad eriti hästi käima Progressive Multiplier Free Spins boonus. Nagu nimigi ütleb, on tegu tasuta spinnide vooruga, millel võidukordaja aina kasvab. Boonusvooru saad proovida, kui saad 1., 3. ja 5. rullikul samal ajal väärtusliku teemantipildiga scatteri. Seejärel naudid 12 mänguvooru kasiino kulul nii, et iga uue spinni ajal kasvab võidukordaja ühe võrra.

Maksimaalselt võid võita tehtud panuse väärtuse tagasi ka koguni 60 000 kordselt kasutades 60-kordset võidukordajat.


– KOKKUVÕTE

Kui oled valmis “Extra Juicy” mängul slotist viimased mahlad välja pigistama, siis proovi kindlasti seda puuviljamängu, millel võidud on suured, kuid pead olema valmis ka “kuivadeks perioodideks”. Mängul on lihtne kujundus ja visuaalid ning põnevust lisab kasvava võidukordajaga tasuta spinnide boonusvoor.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.50% 1. Jan 2021
NEW voodoo magic slot

Voodoo Magic

Pragmatic Play Slotid 96.48% 15. Nov 2020
christmas carol megaways slot

Christmas Carol Megaways

Pragmatic Play Slotid 96.51% 27. Nov 2020
john hunter and the mayan gods slot

John Hunter and the Mayan Gods

Pragmatic Play Slotid 96.51% 1. Oct 2020
gems bonanza slot

Gems Bonanza

Näita rohkem