Thunderkick Logo
Pakkuja: Thunderkick
RTP: 96.13%
Loodud: 22/01/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €?
  • Võimalik võit: kuni ? mündid
Kus saad mängida Thunderkick slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • Tervitusboonus kuni 100 tasuta spinni

Esqueleto Explosivo 2 ülevaade

esqueleto explosivo 2 slot thunderkick

Esqueleto Explosivo 2 on Thunderkick nimelise slotimängude tootja mänguautomaat viie rulliku ja 99 ühendatud võiduliiniga. Tegemist on järjega ikoonilisele Esqueleto Explosivo originaalile, kus kõik slotisõbrad said aimu, kuidas pannakse pidu Mehhiko tähtsaimal usupühal.

Panuse suuruseks saad sättida 10 sendist 100 euroni spinni kohta, et nautida järjestikku langevaid sümboleid võites aina uuesti ja uuesti. Hea õnne korral võid mistahes spinniga tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 5000-kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Esqueleto Explosivo 2 on väljanägemiselt sarnane samanimelise mängu originaalile. Hauatagune elu rullub lahti taas Mehhiko agulitänava pimedates nurkades, et tähistada Surnute Päeva.

esqueleto explosivo 2 slot screen

Rullikutel näed hulka pealuid, millest väärtuslikem on lilla pealuu. Proovi saada lillasid pealuid võiduliinis 3, 4 või 5 ja teenid tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 1, 2 ja 5 kordselt.


– BOONUSED

Esqueleto Explosivo 2 mängul vajad vasakult paremale alustades esimesest rullikust vähemalt kolme sama sümbolit. Peale iga võidu moodustumist kaotatakse võiduliinis osalenud sümbolid ja need asenduvad uutega.

Mängu wild asendussümboli tunned ära kollane/oranžikas pealuu kujutise järgi. See päikeseprillidega tegelane võib välja ilmuda ainult kolmel keskmisel rullikul ja aitab, kui võiduliinis jääb mõni sümbol puudu.

Mistahes sümbolite langemise järel või wildi ilmumisel kasvab võidukordaja ühe võrra.

Esqueleto Explosivo 2 mängu peamine boonusmäng läheb käima, kui korraga ilmub välja vähemalt kolm lilla pealuu ikooni. Olenevalt scatterite arvust saad 10, 12 ja 14 tasuta keerutust.


– KOKKUVÕTE

Esqueleto Explosivo 2 on järg populaarsele Thunderkicki originaalile Esqueleto Explosivo. Kui välimuse poolest suuri erinevusi ehk polegi, siis mängu ülesehitus erineb oluliselt. Võiduliine on nüüd rohkem ja ka volatiilsuse poolest on tegemist vähe äkilisema slotiga.

Meeldiks mängida Thunderkick slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Thunderkick Slotid 96.15% 12. May 2021
baron bloodmore slot

Baron Bloodmore

Thunderkick Slotid 94.14% 2. Oct 2020
crystal quest deep jungle slot

Crystal Quest: Deep Jungle

Thunderkick 96.15% 7. Jun 2020
beat the beast cerberus inferno slot

Beat the Beast: Cerberus Inferno

Thunderkick 96.13% 24. Apr 2020
pink elephants 2 slot

Pink Elephants 2

Näita rohkem