Relax Gaming Logo
Pakkuja: Relax Gaming
RTP: 97.00%
Loodud: 07/11/2018
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3×3
  • Panuse suurus: €0.05 – €200
  • Võimalik võit: kuni 100,000 mündid
Kus saad mängida Relax Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 tasuta spinni!

Vaata Epic Joker videot

Epic Joker ülevaade

epic joker slot relax gaming

“Epic Joker” on Relax Gaming-nimelise mängulooja klassikaline puuviljaslott, millel on siiski mõned üllatused varuks. Sellel on 3×5 mänguväli ja üliäge wild-rullikutega respinnide voor. Kui täidad kogu mänguvälja sama tüüpi ikoonidega, saad õnne proovida Super Mode boonusvoorus kuni 10 tasuta spinniga. Panuseid saad teha alates viiest sendist 200 euroni spinni kohta.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Epic Joker” võib olla küll üks paljudest puuviljaslottidest, kuid selle särav disain tõmbab igal juhul rohkelt tähelepanu. Rullikutel näed kirsse, mis maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi 0,4-kordselt, kui saad neid võiduliinis vähemalt kolm. Ploomid ja apelsinid maksavad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,8- ja ühekordselt. Bar- sümbolite eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi kahekordselt ja “õnnelike seitsmetega” neljakordselt. Kõige väärtuslikum tavasümbol on täheke. Kolm tähekest mängu mistahes viiel võiduliinil garanteerib sulle tehtud panuse väärtuse viiekordse tagasimakse.

epic joker slot screen

Wild-asendussümboliks on jokkeri kujutis, sest see asendab kõiki teisi ikoone ja aitab moodustada võiduliine. Kolm wildi võiduliinis pakub aga isegi tehtud panuse väärtuse sajakordset võidupreemiat. Samuti on see keskne sümbol kahes boonusvoorus.


– BOONUSED

Joker Re-Spin – kui saad mänguväljal korraga üks või kaks wildide kogumit, jäävad need oma kohale ja saad ühe respinni. Kui saad uuesti wildid sama rulliku kõigil väljadel, teenid lisa respinni. Kui täidad kõik kolm rullikut jokkeritega, võidad boonuspreemiana tehtud panuse väärtuse tagasi 500-kordselt.

Super Mode – kui saad mänguvälja kõigil positsioonidel sama sümboli, käivitub Super Mode viie tasuta spinniga. Ka see võib juhtuda rohkem kui ühel korral ning maksimaalne on kümme tasuta spinni.


– KOKKUVÕTE

“Epic Joker” on maitsekalt kujundatud 3×5 mänguväljaga slotikas. Võiks arvata, et nii väike mänguväli ei pruugi pakkuda piisavalt äktšionit, kuid “Epic Joker” suudab siiski üllatada. Näiteks wild-rullikutega respinnide voor peidab endast tõeliselt suuri rahapreemiaid. Visuaalefektid mõjuvad värskendavalt ja lähevad ideaalselt kokku moodsa taustamuusikaga.

Meeldiks mängida Relax Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Relax Gaming Slotid 96.40% 2. Sep 2020
NEW money train 2 slot

Money Train 2

Relax Gaming Slotid 96.55% 5. Aug 2020
la fiesta slot

La Fiesta

Relax Gaming Fantasma Games 96.53% 16. Jul 2020
serpent shrine slot

Serpent Shrine

Relax Gaming 96.14% 1. Jun 2020
frequent flyer slot

Frequent Flyer

Näita rohkem