iSoftBet Logo
Pakkuja: iSoftBet
RTP: 96.32%
Loodud: 29/08/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 3-4-4-4-3
  • Panuse suurus: €0.20 – €20
  • Võimalik võit: kuni 175,040 mündid
Kus saad mängida iSoftBet slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Super uue mängija boonus 200% kuni €100

Vaata Egyptian King videot

Egyptian King ülevaade

egyptian king slot isoftbet

Egyptian King on suurt võidupotentsiaali pakkuv slotimäng, mis selle looja iSoftBeti puhul ei ole sugugi alati nii. Panuseid saad teha alates 20 sendist 20 euroni spinni kohta ja kujundus on tehtud populaarse Antiik-Egiptuse stiilis. Mängu graafika ei ole ehk sama hea kui mõnel teisel mänguloojal ning ka võite saad sellel korral harvem. Kui aga juhtub, et satud õnnesoonele, siis summad võivad olla kosmiliselt suured!


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“Egyptian King” pakub 3-4-4-4-3 positsioonidega mänguvälja nii, et võite saad 20 erineval võiduliinil. Antiik-Egiptuse stiilis tehtud kujundus ei üllata küll ühtegi tõsisemat mängusõpra, kuid tänu üldisele heale kvaliteedile jätab slott siiski soliidse mulje. Sümbolite hulka kuuluvad lisaks temaatilistele Egiptuse stiilis tehtud ikoonidele ka standardsed kaardimängust tuttavad ikoonid.

egyptian king slot screen

Wildiks on sellel korral vaarao ikoon, mis asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid juhul, kui nii on võimalus moodustada võiduliin.


– BOONUSED

“Egyptian King” mängul võib vabalt juhtuda, et mistahes spinni ajal lisatakse mänguväljale hulk wilde juurde. Loomulikult tähendab see ka märksa suuremat võimalust moodustada võiduliin.

Kolm respinni saad, kui amuleti pildiga scatter jääb pidama 1 ja 5 rullikul samaaegselt. Wildid liiguvad nüüd kogu aeg ringiratast, tänu millele võid saada kuni kolmekordse võidukordaja. Tasuta spinnide voorus võib samuti lisanduda hulk wilde ja võidukordajaid.


– KOKKUVÕTE

“Egyptian King” on pealtnäha täiesti tavaline mäng, kuid lähemal vaatlusel selgub, et tänu boonustele ja suurele võidupotentsiaalile võivad erilised asjad hakata juhtuma. Kui peaksid jõudma tasuta spinnide vooru, võid hellitada lootusi tehtud panuse väärtusest 8752 korda suurema võidusumma saavutamiseks. Kujunduse poolest on tegu siiski täiesti ettearvatava teemaga.

Meeldiks mängida iSoftBet slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

iSoftBet Slotid 96.00% 20. Jan 2022
colossus holdwin slot

Colossus: Hold & Win

iSoftBet 96.00% 12. Jun 2020
gold digger slot

Gold Digger

iSoftBet 96.01% 17. Oct 2019
lost boys loot slot

Lost Boys Loot

iSoftBet 95.99% 17. Apr 2020
euphoria slot

Euphoria

Näita rohkem