Pragmatic Play Logo
Pakkuja: Pragmatic Play
RTP: 96.52%
Loodud: 05/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.20 – €100
  • Võimalik võit: kuni 30,900 mündid
Kus saad mängida Pragmatic Play slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Egyptian Fortunes ülevaade

egyptian fortunes slot pragmatic play

Proovi kätte saada iidsed vaaraode aarded põneval “Egyptian Fortunes” slotil. Mängu loojaks on Pragmatic Play-nimeline mängutootja ning sellel on on 5 rullikut 20 võiduliiniga. Panuseid saad teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta ja tasuta spinnide vooru võid pääseda ka lihtsa tavasümbolitega moodustatud võidu eest.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Mängu tegevus toimub iidse püramiidi sisemuses, kus meeleolu loovad põlevad tõrvikud ja aardekuhjad. Rullikutel on madalama väärtusega kaardisümbolid ässast kümneni ja 4 väärtuslikemat Egiptuse jumalate ikooni. Kõige väärtuslikum neist on Vaarao. 3, 4 või 5 Vaarao eest saad tehtud panuse väärtuse tagasi vastavalt 2,5, 30 ja 50 kordselt. Wild või pidama jääda mistahes rullikul ja pakub tehtud panuse väärtusest kuni 250 korda suuremaid võite.

egyptian fortunes slot screen

“Energy” tasuta spinnide voor – slotil käivitab “Energy” tasuta spinnide vooru tavasümbolitest moodustunud võidukombinatsioon.
– 5 tasuta spinni saad, kui moodustad 10, J ja Q sümbolitega vähemalt viiest sümbolist koosneva võiduliini.
– 4 tasuta spinni saad, kui moodustad vähemalt neljast A, K ja koera või linnu monumentide sümbolitest koosneva võiduliini.
– 3 tasuta spinni saad, kui moodustad vähemalt kolmest sümbolist koosneva võiduliini kassi, pulli või Vaarao sümbolitega.

Standardne tasuta spinnide voor – mängul on ka tavapärane tasuta spinnide voor 6 spinniga kasiino kulul, mille proovimiseks tuleb saada boonussümbolid rullikutel 1, 3 ja 5. Enne boonusvooru käima minemist spinnib ühe korra papüüruserull, mis paneb paika 3 standardset sümbolit. Need kolm sümbolit on ainukesed, mis boonusvoorus mängus on lisaks wildile, mis võib ilmuda 2. ja 4. rullikul.

egyptian fortunes slot review

Tasuta spinnide arv boonusvoorus ei ole küll kuigi suur, kuid kui saad näiteks kõrgema väärtusega kolm temaatilist sümbolit, on võidud juba päris kopsakad.


– KOKKUVÕTE

“Egyptian Fortunes” on pigem kõrgema volatiilsusega mäng, millel ei ole suurt hulka boonuseid, kuid Egiptuse-teemalistest mängudest on see üks paremaid. Tasuta spinnide voorus võid kõrgema väärtusega sümbolite abil jõuda märkimisväärsete võitudeni.

Meeldiks mängida Pragmatic Play slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Pragmatic Play Slotid 96.55% 19. Sep 2020
wild walker slot

Wild Walker

Pragmatic Play Slotid 96.50% 27. Aug 2020
peaky blinders slot

Peaky Blinders

Pragmatic Play Slotid Megaways 96.50% 6. Aug 2020
curse of the werewolf megaways slot

Curse Of The Werewolf Megaways

Pragmatic Play Slotid Megaways 96.55% 17. Jul 2020
the dog house megaways slot

The Dog House Megaways

Näita rohkem