ELK Studios Logo
Pakkuja: ELK Studios
RTP: 96.10%
Loodud: 19/02/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 6×4
  • Panuse suurus: €0.2 – €100
  • Võimalik võit: kuni 250,000 mündid
Kus saad mängida ELK Studios slotikaid
BetSafe Kasiino Logo
  • UUENDATUD TERVITUSBOONUS
  • 100% kuni €500 ja €10 livekasiinos!

Vaata Ecuador Gold videot

Ecuador Gold ülevaade

ecuador gold slot

“Ecuador Gold” on 6 rulliku ja 4096 võiduliiniga ELK Studios mängulooja slotimäng, millel saad jälile kadunud “Õnnetempli” saladustele. Mängul saad panuseid teha alates 20 sendist 100€ni spinni kohta, et leida üles Lõuna-Ameerika vihmametsadesse peidetud hinnalised aarded. Mängu atraktiivsemate boonuste hulka kuuluvad Kummitavad Wildid, Suured Sümbolid, Kose- ja Vabalanguse eriboonused, millest viimasel kasvab võiduliinide arv koguni 262 144ni!

ecuador gold slot review


– SÜMBOLID

Mängul on hea kujundus ja hõimudele omane taustamuusika. Sümbolid on tehtud asteekide stiilis ja nende hulka kuuluvad tähed, päikesed, ristid, krokodillid, linnud ja leopardid. Veel võid kohata maski sümbolit ja Kane-tegelaskuju. Viimane neist on avastaja ning ka mängu kõige tulusam sümbol – 6 Kane’i võiduliinis annab sulle tehtud panuse väärtuse tagasi kolmekordselt.


– BOONUSED

“Ecuador Gold” pakub erilist Suurte Sümbolite boonust. Super, mega ja eepilised sümbolid võivad 2×2, 3×3 ja 4×4 klastritena alla sadada mistahes spinni ajal. Suured Sümbolid asendavad madalama väärtusega sümbolid ja kergitavad nii sinu võidušansse märgatavalt.

ecuador gold slot screen

Lisaks tavapärasele Wild asendussümbolile, mis asendab võiduliinides kõiki teisi puuduolevaid sümboleid, on mängul ka Kummitav Wild, mis võib välja ilmuda rullikutel 3, 4, 5 ja 6. Kummitav Wild võib rullikutel edasi liikuda mistahes arvu kordi jättes igal sammul endast maha ühe Wildi. Suurte Sümbolite boonuse ajal jäävad need mahajäetud Wildid oma kohale kuni boonusvooru lõpuni.

Free Drops boonus algab, kui saad rullikutel korraga vähemalt 3 “Temple of Luck” boonusscatterit. 3, 4, 5 või 6 scatterit toovad sulle sisse vastavalt 10, 15, 20 ja 25 tasuta spinni.

ecuador gold slot bonus


– KOKKUVÕTE

“Ecuador Gold” on suurepärane mäng, sest võib pakkuda sulle magusaid võite mistahes mängu hetkel kasutades Suuri Sümboleid, Kummitavaid Wilde ja Kosena langevaid sümboleid, millest viimased kergitavad ka võiduliinide arvu. Kuna tegemist on kõrge volatiilsusega mänguautomaadiga, võid võita tehtud panuse summa tagasi koguni 2500 kordselt.

Meeldiks mängida ELK Studios slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

ELK Studios 96.30% 21. Jan 2020
hit it hard slot

Hit it Hard

ELK Studios 96.10% 3. Dec 2019
cygnus slot

Cygnus

ELK Studios 96.10% 5. Nov 2019
ice wolf slot

Ice Wolf

Näita rohkem