NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.23%
Loodud: 29/10/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €200
  • Võimalik võit: kuni 1,200,000 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

East Sea Dragon King ülevaade

east sea dragon king slot netent

East Sea Dragon King on Net Entertainment nimelise mängulooja slotikas, millel võite saad viiel rullikul samadest sümbolites moodustunud klastrite eest. Tegemist on Aasia stiilis tehtud volatiilse mänguga, mille panuse suuruseks saad sättida 10 sendist kuni 200 euroni spinni kohta samal ajal, kui võidupotentsiaali kergitavad sama rulliku kõigile väljadele laienevad wildid ja respinnid, mis toovad panuse tagasi ka kuni tuhande kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

“East Sea Dragon King” räägib loo merede kuningast, kellel on idamaised võluvõimed. Taustal tümpsub äärmisel kaasahaarav muusika ja mänguväljal kohtud stiilselt kujundatud kuld-, hõbe- ja pronksmüntidega. Lisaks hõljuvad rullikutel ka pärlid, käsikirja rullid, kullakangid ja erilist tüüpi draakonid.

east sea dragon king slot screen

Selleks, et mängust maksimum välja pigistada, proovi omavahel sobitada vähemalt viis sama ikooni. Draakon on kõige tulusam ning just nende abil võidki panuse tagasi võita kuni tuhandekordselt.


– BOONUSED

Kui peaks juhtuma, et omavahel ühendusest olevaid sümboleid on vähem kui viis, võib hädast välja aidata eriline wild asendussümbol. Tunned selle ära draakonikuninga enda pildi järgi. Mis eriti äge- wild paljuneb sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jäi.

Samal ajal, kui wildid on oma koha sisse võtnud, saad ühe korra keerutada kasiino kulul nii, et wildid jäävad oma positsioonidele. Nii mängides on võiduvõimalused kordades suuremad ning mistahes uued wildid panevad käima uue respinni. See jätkub, kuni uusi wilde enam ei ilmu või kui kogu mänguväli on wildidega täidetud.


– KOKKUVÕTE

“East Sea Dragon King” on äärmiselt volatiilne mäng, mis tähendab, et aeg-ajalt võid võitu jääda kauaks ootama. Vapustavalt kaunis disain ja võimalus panus lõpuks tagasi võita ka kuni 5000-kordselt hoiab riskialtimad mängusõbrad siiski mängus sees.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem