Yggdrasil Gaming Logo
Pakkuja: Yggdrasil Gaming
RTP: 96.80%
Loodud: 21/03/2019
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×3
  • Panuse suurus: €0.10 – €125
  • Võimalik võit: kuni 488,025 mündid
Kus saad mängida Yggdrasil Gaming slotikaid
Slots.io Kasiino Logo
  • UUS KASIINO! Registreerida ei ole vaja!
  • Tervitusboonus kuni 200 eur!

Vaata Dwarf Mine videot

Dwarf Mine ülevaade

dwarf mine slot yggdrasil

“Dwarf Mine” on 5 rullikuga slotimäng Yggdrasil Gaming mänguloojalt. Sellel on 1024 erinevat võiduliini ja panuseid saad teha alates 10 sendist 125€ni spinni kohta. Sinu ülesandeks on leida üles peidetud aarded sügavatest maa-alustest kaevandustest. Boonustest aitavad sind Laienevad rullikud, mis muudavad mänguvälja suuremaks ja kergitavad võiduliinide arvu 16 807 peale, tasuta spinnide voor ja võidukordajad.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Rullikutest vasakul peab vahti kaevur-päkapikk, kes on sulle seltsiks aarete otsimisel. Ikoonidest näed ärtu, risti, poti ja ruutu kaardimaste ning temaatilistest sümbolitest kühvleid, kirveid, kiivreid ja laternaid. Kolm sama sümbolit järjestikkustel rullikutel vasakult paremale annab sulle võidu.

dwarf mine slot screen

Boonussümbol võib pidama jääda rullikutel 1, 3 ja 5 ning iga boonussümbol lisab rullikule ühe rea. Maksimaalselt võib iga rullik kasvada kuni 3 rea võrra.

Tasuta spinnide voor – kui mängu boonussümbol jääb samaaegselt pidama 1., 3. ja 5. rullikul, algab “Dwarf Mine” sloti tasuta spinnide voor. Seejärel saad kasiino kulul spinnida 10 korda maksimaalselt suurel 5×7 mänguväljal.

Kogutuvad sümbolid – mängu tavarežiimi laienenud rullikutel võid kohata väärtuslikke Kogutavaid Sümboleid. Kui saad vähemalt viis samavärvilist Kogutavat Sümbolit, käivitub Collection Free Spins tasuta spinnide voor. Selle boonusega naudid viite tasuta spinni, mille jooksul mänguväljal ilmuvad ainult üliväärtuslikud 4 erivärvilist kalliskivi. Neist punane on kõige hinnalisem ja kui 5 punast moodustavad võiduliini, saad tehtud panuse väärtuse tagasi neljakordselt.


– KOKKUVÕTE

“Dwarf Mine” on üle keskmise volatiilsusega mäng, mis pakub häid boonuseid ja esteetiliselt nauditavat disaini. Eriti äge on Collection Free Spins tasuta spinnide voor, kus rullikutel keerlevad ainult kalliskivid. Maksimaalselt võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ligi 4000-kordselt!

Meeldiks mängida Yggdrasil Gaming slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Yggdrasil Gaming Slotid 96.20% 23. Sep 2020
cherrypop slot

CherryPop

Yggdrasil Gaming Slotid 96.00% 24. Nov 2020
SOON syncronite splitz slot

Syncronite Splitz

Yggdrasil Gaming 96.80% 9. Jul 2020
wildpops slot

WildPops

Yggdrasil Gaming Slotid 96.02% 13. Oct 2020
NEW hyper burst slot

Hyper Burst

Näita rohkem