NetEnt Logo
Pakkuja: NetEnt
RTP: 96.00%
Loodud: 06/04/2020
  • Mängu tüüp: Videoslot
  • Liinid & rullikud: 5×4
  • Panuse suurus: €0.20 – €400
  • Võimalik võit: kuni 200 mündid
Kus saad mängida NetEnt slotikaid
SuperCasino Logo
  • KIIRKASIINO
  • Tervitusboonus 200% kuni €100 + 25 tasuta spinni

Vaata Druid’s Dreams videot

Mängi Druid’s Dreams demo versiooni tasuta

Druid’s Dreams ülevaade

druids dream slot netent

Druids Dream on NetEnt nimelise mängulooja viie rulliku ja nelja reaga mäng, mis pakub võite neljakümnel erineval võiduliinil. Slotil on keldi kultuuri temaatika ja panuse suuruseks saad sättida 20 sendist 400 euroni keerutuse kohta. Mängu keskmes on wild asendussümbolid, mis on abiks respinnisega boonusvoorus ja võivad vabalt oma positsioonidele pidama jääda ka kogu boonusvooru ajaks. Hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kahesaja kordselt.


– KUJUNDUS JA SÜMBOLID

Druid’s Dream viib mängija rännakule maagilise auraga nõiutud metsa, kus kaks druiidi püüavad välja imeda metsiku karu hinge. Lugu põhineb legendaarsete Iiri põlisrahvaste keltide kultuuril ja pärimustel.

druids dream slot screen

Mängul on müstiline atmosfäär ja rahustav taustamuusika ning ka graafikale pole midagi ette heita.


– BOONUSED

Druid’s Dream on boonuste poolest üsna rikkalik. Püüa alustuseks käivitada näiteks respinnidega boonusvoor eriliste “müksudega”. Kaks druiidi võivad vabalt mänguväljal ilmuda wildidega külgnevalt ja nii aktiveerida Wild Charge funktsiooni. Tasuta spinnide voorus on kesksel kohal paigalejäävad wild asendussümbolid.

Druid’s Dream mängu ehk kõige ihaldusväärsemad sümbolid on scatterid, milleks on kaks müstilise auraga druiidi. Proovi nõiutud metsast need tegelased üles leida ja koos wildidega võivad need aluse panna suurtele võitudele. Tänu “müksudele” võid boonusvoorus scattereid vabalt ka juurde saada.


– KOKKUVÕTE

Druids’ Dream on NetEnti mäng ja loomulikult on graafikaga kõik paigas. Eriline rahustav atmosfäär on saavutatud püüdes kujutada keltide idüllilist elu Iirimaa lõputute põldude vahel. Volatiilsuse poolest on tegemist pigem vähemvolatiilse mänguga, millel tehtud panuse võid tagasi võita kuni kahesaja kordselt.

Meeldiks mängida NetEnt slottidel tasuta? Siis proovi ka teisi populaarseid mänguautomaate.

Näita rohkem